Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A One-Punch Man anime, hogyhog...

A One-Punch Man anime, hogyhogy nem lett betiltva, amikor elég csúnyán kiparodizálja a melegeket és a túlsúlyos embereket?

Figyelt kérdés
Ott van Puri-Puri Prisoner és Pig God. Nyiltan disznónak hívnak egy kövér embert, ez azért felháborító, nem? Akit érdekelnek ezek a szereplők, keressen rájuk, ha még néhány dolgot írnék, törölnék a kérdésem.

2019. nov. 23. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne rinyálj már, mint egy hisztis kislány.
2019. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nézed akkor? Szerintem jó anime vagy talán diszkriminálod az animéket? Ilyen alapon nem itt kéne kezdeni a tisztogatást hanem ahiradóban és a tvben ott árad a szenny az nem zavra ? Amúgy meg a fordítástol is függ mert lehet teljesen más szót használtak a japánban de a magyarok ezt jobban értik ... de szerintem annyira nem sértő mondjuk engem nem is érint a dolog :)
2019. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi probléma.

Az egyenlőséghez hozzátartozik, hogy bárkit ki lehet parodizálni.

Van egy meleg haverom, aki imádja a meleg vicceket, mert tökre át tudja érezni, hogy a többségének van valóságalapja.

2019. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tiltsák be azért, mert te rinyálós kedved be vagy? Szerintem pedig jó anime, már várom a harmadik évadot
2019. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, de én nem vagyok se kövér, se meleg.
2019. nov. 23. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt be tiltanak, akkor mit csinaljanak a South park-al?

Ott minden ki volt parodizalva ami letezik.

2019. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!