Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenne tekintélye a szemetekben...

Lenne tekintélye a szemetekben egy részegen támolygó főnöknek? Akit a nap végén úgy kell kitámogatni az épületből?

Figyelt kérdés

Lenne a szemetekben tekintélye egy olyan főnöknek aki már eleve „félkész“állapotban jön meg a munkahelyre (nem részeg de nem is józan) majd rátölt ott benn a munkahelyen, akkor átmegy agresszívbe, kötözködik az élő fába is beleköt, majd még jobban rátölt akkor átmegy bambába ténfereg lerogy egy székbe ott magába omlottam ül mint egy rakás krumpli, majd még rátölt addigra vége a napnak és jön érte a fia, aki kitámogatja az épületből menni alig tud akkorra. És ennyi ez egy napja.

És ez napi szintű programja.

Lenne tekintélye egy ilyennek?


2019. nov. 26. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csakis az alapítványi iskolában ;)
2019. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És hogy eltaláltad . Ott. Igen ott.
2019. nov. 26. 09:22
 3/17 A kérdező kommentje:
Tanárok között napi szintű téma hogy mi ez az egész de itt meg is áll a dolog. Elmondják 10000x hogy tróger méltatlan stb de ennyi itt vége is a „fotelforradalomnak“.
2019. nov. 26. 09:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Fantáziád az van, de sajnos kamuzol...
2019. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

" sajnos kamuzol...“


Egy egy elszólás lenne? Szóval szerinted kamuzok (ez egy dolog te mit hiszel) de oda biggyeszted SAJNOS. Vagyis szerinted noha nem igaz JÓ LENNE ha igaz lenne? Magad írtad SAJNOS kamuzok... vagyis jó lenne ha nem kamuznék... de ha nem kamuznék akkor igaz lenne--- vagyis jó lenne ha igaz lenne?


Hm?


(ja és akárki akármit mondhat... a sztori igaz. Napi szintűen igaz. és nem 1-2 éve igaz...)

2019. nov. 26. 09:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen. Ö legalább tanult, elért valamit. Nem véletlenül lett fönök. Ne irigykedj!!
2019. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

" Ö legalább tanult, elért valamit. Nem véletlenül lett fönök“


Hahahhahahhahha! 3x annyi diplomám van mint neki. Neki 1 van nekem 3.

Ja és nem vagyok 40 éve masszív alkesz. Erre ki irigykedik.


Elért valamit ja. Masszív alkesz lett. Ja. Gratula.

2019. nov. 26. 09:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért jó neked, hogy hetente kamusztorikat írsz ki az állítólag alkesz diriről.
2019. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Kérdező én anno egyházi iskolába jártam ahol a diri volt olyan hogy menni alig tudott a folyosón. 90-es évek elején jártam oda akkor ez az állapot volt, és most 19ben ment nyugdíjba.

Már akkor a 90-es években téma volt hogy kirúgatják de semmi se történt és ráhúzott még 20 évet.

Nem fog a te iskoládban semmi se történni az igazgatók nem rátermettség hanem politikai hátszéllel vannak ott ahol.

Amíg a hátszél megvan addig akár négykézláb is mászhat.

2019. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8. És mégis ö a fönök, nem te. Te nem vitted semmire, ö igen. Mivel nem rúgják ki, ezek szerint jól is dolgozik.
2019. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!