Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez így oké?

Szerintetek ez így oké?

Figyelt kérdés

Ha valaki kölcsön kér egy tárgyat, elektronikai eszközt, arra az időre amíg neki megjavítják, majd amikor megjavítják neki, akkor felrakja a polcra és az enyémet használja tovább, az oké? Persze oda mehetnék szólni neki, hogy haver...azért ehhez pofa kell, de kíváncsi vagyok mikor gondolja úgy hogy amúgy ez nincs így rendben...



Jelentem 3 hónap eltelt már, napi szinten találkozunk egy helyen élünk.



szerintetek ez oké?



2019. nov. 27. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki várt volna 3 hónapot...

Mondjuk én oda se adtam volna neki.

2019. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem oké. "látom a tiéd már jó, visszakérhetném az enyémet, szükségem lenne rá."
2019. nov. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen, azóta nem adok kölcsön semmit.
2019. nov. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én nem a sztorin hidalok le, sőt...

De az, hogy még mindig ennyi fosos, kuka ember él a földön, aki inkább a gyakorira irogat, és nem mer személyesen kiállni magáért, a saját dolgaiért, na az megdöbbentő!

2019. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
4-es válaszolóval maximálisan egyetértek. Totálisan pancser vagy kérdező... A saját dolgaidtól megfosztanak és jössz a gyakorira írogatni kérdést hogy ez oké ? Internet ma inkább hanyagollak 🤦‍♂️
2019. nov. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem oké, de az se, hogy olyan nyünyőke vagy, hogy nem mered szóvátenni az ismerősödnek, főleg hogy napi szinten találkoztok.
2019. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 Te talán nem a gyakorin írogatsz? Csak kérdezem, az jobb emberi tulajdonság, hogy annyira élettelen semmittevő vagy, hogy feljössz ide és lehurrogod az embereket? Hihetetlen hogy annyira nagynak érzed magad, hogy adott kérdésekbe energiát ölsz, csak hogy a véleményedet leírd, de erre senki nem kíváncsi. Köszi, hogy itt voltál!


5# kérlek is, hogy kapcsold ki a netet egy időre és tégy te is hasznosabbat. adok ásót meg kapát meg egy kötelet is.


tényleg nem értem, hogyha érdemleges választ nem tudsz adni,akkor miért írtok? ennyire nincs jobb dolgotok?

2019. nov. 28. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
De érdekes, hogy neten nagy a pofád arc nélkül, de személyesen már visszakérni nem mersz valamit, ami a tiéd. Ezzel a stílussal nyugodtan kérd vissza. Odaadják, ne félj!
2019. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam alapelv, hogy műszaki cuccot soha nem adok kölcsön.

(Volt is belőle sértődés a férjem családjában, de már megszokták.)

2019. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

“ tényleg nem értem, hogyha érdemleges választ nem tudsz adni,akkor miért írtok? ennyire nincs jobb dolgotok? “


Milyen érdemleges választ vársz ? Az van hogy nem mered visszakérni hónapok óta azt ami a tiéd és te ez ügyben kérsz segítséget a neten másoktól ? Mit kellene írnunk ? Hogy nem oké amit tesz veled az illető és majd mi vissza szerezzük neked a kütyüdet mert te képtelen vagy erre ? Vagy mi ? Hát hogy létezhetnek ennyire élettelenek mint te ? 🤦‍♂️

2019. nov. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!