Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan akinek már beleolvas...

Van olyan akinek már beleolvastak a naplójába? Hogy dolgozta fel?

Figyelt kérdés

Az osztályban egyszer az asztalon felejtettem a naplómat, ezzel csak annyi a baj, hogy mióta meg tudtam, hogy beleolvastak teljesen elment a kedvem a napló-írástól..

😔


2019. nov. 29. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Amikor írok az építési naplóba ritkán szokták elolvasni.

Üdv, egy műszaki ellenőr ME-É

2019. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Még ha 1800-at írnánk, akkor azt mondom, hogy még érthető is a kifakadásod. De 2019-et írunk, amikor ott van a számítógéped, a telefonod, és ezeknek van egy olyan különleges képessége, hogy képes jelszóval védeni dolgokat. Így inkább gondolnám azt, hogy mivel nem védted az adataidat, információidat megfelelően (vagyis mások is beleolvashattak), ezért biztosan nem tartalmazott semmilyen érzékeny információt.
2019. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyes és az e-naplódba? Megértem a gondodat. Nem illik más naplójába beleolvasni. Most tarts egy kis szünetet, de folytasd ( csak óvatosabban), mert nagyon-nagyon hasznos. Napi ritmusban lehetőleg, este 5-10 perc. Önismeret, világismeret, kifejezés - mind fejlődik. Tollal, füzetbe írj. Minden nagy író írt naplót, olyan ez, mint zenésznek a skálagyakorlat... Fel a fejjel, ne búsulj sokat!
2019. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem csoda. Mi a szarért viszed suliba?
2019. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!