Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el hobbi szinten tornázni. Azt mondják, ügyes vagyok, de amikor egyénileg kell bemutatni egy gyakorlatot, nem merem megcsinálni, inkább azt mondom hogy nem megy, mert félek, hogy kinevetnének. Amikor ilyen van, otthon mindig sírok, mert tudom, hogy ha megpróbálnám akkor talán menne.

Tesiórán is ugyan ez van, amikor pl. magasat ugrunk, vagy kézen állni kell, hogy nem merem megcsinálni mert hallom hogy az egyik gyereknek mindig beszólogatnak, hogy hogyan csinálja a feladatot.


Tudok valamit ez ellen tenni? Nagyon zavar, hogy ilyen vagyok, és mindig elhatározom, hogy most meg fogom csinálni és nem fognak érdekelni mások, de soha nem merem.


2019. dec. 8. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig merd!

Ezek a dolgok a te fejedben dőlnek el, magadat csak le tudod győzni!

2019. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra: mi jogon nevetnek ki ok? Ok talan tojeletesek h masok felett itelkezhessenek?
2019. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gublug ***** válasza:

Visszahúzódó típus vagy, amelynek az egyik tulajdonsága a szégyenlősség vagy izgulás.

Olvass utána az introvertségnek (befelé forduló személyiség).

2019. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En is visszahuzodo csendes vagyok.


Az erdekes csak az egeszben hogy pl tesin vannak kötelek az extra magas plafonrol. Soha se soha nem volt tesin kötelmaszas.

Engem valahogy kivancsiva tett milyen az megtudnam e csinalni. Maga az ora nem erdekelt.

Amikor egyszer valami bomlas volt kupaktanacs tesin meg zürzavar, gondoltam most ugy sincs ora, senki nem figyel, felmaszom :)

Erre màr majdnem felèrek mire az egesz osztaly engem kezdett bamulni es drukkolni meg hajrazni..nah mondom ennyit erröl.

Egy karnyujtasnyira voltam a plafontol erre inkabb lemasztam.


A sporthoz kell valami olyasmi erzes hogy AZ erdekel es nem a többiek. Es akkor menne.


A magasugrasban ugyanigy voltam.lattam mindenki a tarsaival diskural mikor sorban kell allni meg magukkal foglalkoznak, igy megint azt ereztem engem senki le nem sz.r igy a maxot hoztam ki mindig amikor en következtem. Hibatlanul teljesitettem vegig (aki 3 szor leverte az kiesett), erre az egyik magassagnal elkezdtem leverni a rudat. Levertem egyszer, aztan gondoltam most beleadok apait anyait, megint levertem ujabb sorban allas, es harmadik nekifutasnal mindenki tudta nekem utolso esely(de honnan a francbol tudtàk??) erre mar megint neki alltak drukkolni hogy menni fooog hajra megcsinaloood. Erre megint levertem igy..


Van mèg sok mas sztori pl kötelezö volt neha masnak tartani az orat en az aerobickot valasztottam fokozatosan labfejtöl haladva végig minden testreszen. Azt hittem en fogok egyedül tornazni es mindenki bomolni fog erre az egesz osztaly ugy csinalta velem mint a kisangyal.


Szoval borzaszto csendes felenk letemre a legutolso szürke egérként komolyan, engem köteleztek arra hogy sportversenyeken kepviselnem kell az osztalyt meg indulni. Holott semmiben nem voltam erösebb ügyesebb senkinel..


Szoval a sport az valahogy belülröl jön. Amikor a lécet latod csak, amikor a kötelet vagy gerendat latod csak es megszünik a külvilag.

2019. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kézen àllàst tekintve en imadtam. Otthon milliot csinaltam meg anyàt is befogtam jogàzni. Ahhoz kepest hogy joga es relaxalni akartunk alig birtuk megcsinalni nagy röhöges lett belöle :D

Ha alapbol otthon hozzaszoksz a mozgashoz termeszetes lesz es nem lesz olyan erzesed tesin mintha valami szokatlant tennél.

Ez is segithet.

2019. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak még a bordàsfalas sztori:

Ugye mindenki log ergo senki nem néz. Ott meg rajöttem arra hogy hogyan lehet ugy csinalni hogy homlokig felhuzod a terded. Ki gondolnà, de nem csupàn hasizombol kell csinàlni. Hanem a hàtizommal is "gördülni"(mint amikor pl lehajolsz)

Ezzel szorakoztam a magam kis vilàgàban, mire megint en lettem a sztàr..merthogy feltünt mindenkinek hogy kb senki nem csinàlja igy.

2019. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!