Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megteremteni a...

Hogyan lehet megteremteni a Karácsonyi hangulatot önmagamban?

Figyelt kérdés

Idáig mindig, amikor jött a Karácsony, volt egy kellemes érzésem már jóval előtte. Szerveztem a 24-ét, gyönyörködtem a kidíszített utcán.


Semmi negatív nem történt az életemben.


Illetve idáig is dolgozta napi 8 órában, szóval nem hinném, hogy túl vagyok terhelve.


Viszont idén nem fogom fel, hogy pár napon belül Karácsony van. Semmi negatív érzésem nincs, egyszerűen nincs meg az ünnepi hangulat.


Próbálkoztam meghozni ajándékvásárlással, dekorálással és hasonlókkal, de nem jött össze.


Nem szeretném így fogadni az Ünnepeket.


Hogyan lehet megteremteni a Karácsonyi hangulatot önmagamban?



2019. dec. 20. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont ezen filóztam ma. Pár óra és utazok, arra gondoltam, ha egész úton karácsonyi zenéket hallgatok, hátha lesz valami hangulat. Illetve múlt héten egyszer picit éreztem, akkor épp sütit sütöttem és a süti+karácsonyi zene egész jó volt.
2019. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el Karácsonyi zenéket játszani, vagy te is énekelj, próbálj visszaemlékezni milyen érzés volt gyerekként hóembert építeni, bár mi hófókát építettünk. :)


Vagy hogy milyen érzés volt gyerekként bemenni a szobába mikor szóltak a szüleitek, hogy most már jöhettek, és a nagy feldíszített Karácsonyi fenyő láttán varázs országban érezte az ember magát gyerekként. Vagy mikor úgy jöttél haza iskolából a szünetre, hogy nagy pelyhekben havazott, és a házak ablakai fel voltak díszítve, világító díszekkel, vagy mikor a jó otthonodat átjárta a a mézes narancs illat és amikor reggel arra ébredtél, hogy az egész tájat hófehér hó lepte be, és Holle anyó meséjét láttad előző nap a tv-ben.


Vagy mikor a szüleid tudta nélkül kinyomoztad a testvérrel, hogy mit vettek ajándékba nektek, és lehetne sorolni. Természetesen a szülő úgyis rájött, hogy a kisgyerekük titokban megtalálta az ajándékot, de úgy viselkedett, mintha nem tudná, és mi meg nem játszottuk meg magunkat amikor ünnepekkor az ajándékot megláttuk örömünkben, mert alig vártuk. hogy láthassuk.

2019. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 Hány éves vagy, tíz?
2019. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. és 2., nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat! <3
2019. dec. 20. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz karácsonyi filmeket, hallgass karácsonyi zenéket, sétálj egyet az adventi vásárban, igyál forró teát/forralt bort, készíts süteményeket.
2019. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as mi van irígykedsz? :D
2019. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!