Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Jóisten miért teremtett...

A Jóisten miért teremtett Magyarországra olyan sok szép nőt? Miért pont Magyarországot szúrta ki magának Isten? Mi volt ezzel a célja?

Figyelt kérdés
Csak Budapesten rengeteg szép lányt és nőt látni.És a falvakról kisebb városokról még szó sem esett.De Isten miért pont ebbe a kis országba teremtett ennyi gyönyörű nőt?Talán kárpótolni akart minket valamiért?
2019. dec. 29. 14:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%
Azért egy Hawaii nő és egy magyar nő között óriási különbség van.
2019. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy ugyanabban az országban élünk? Én max. elvétve látok szép nőket.
2019. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem tudom, te hol élsz, de smink nélkül én még nem láttam magyar szép nőt!
2019. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
32%

Oké-oké, de mi köze istennek ahhoz, hogy szerinted mi a szép?


Mi köze istennek ahhoz, hogy úgy vándoroltak a népek (akarva-akaratlanul), hogy itt a Kárpát-medencében a jelenlegi génállomány legyen jelen?


Mi köze istennek ahhoz, hogy a divat olyan lett, amilyen?

2019. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%
Ok, tényleg ide teremtette a sok szép nőt, de Orbánt is a nyakunkba tette, hogy mégse érezzük túl jól magunkat.
2019. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
37%
Veszprémben még nem jártál. 2 ponttal szebb lányok vannak ott, mint BP-n. :) pedig BP-n is csuda lányok járnak!
2019. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%
Te sem sok országban jártál még Magyarország kívül tesó :)
2019. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
53%
Nem a nőket teremtette szépnek az Isten, hanem neked teremtett olyan ízlést, hogy szépnek lásd őket. Másoknak lehet nem tetszenek, mert mindenkinek más az ízlése.
2019. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg nem is olyan szépek a magyar lányok.Akad pár aki tényleg nagyon szép,de azért nem kimondottan sok van itt Magyarországon.
2019. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
12%
A magyar nők csak fiatalon a legszebbek. Aztán 30 év kor betöltésével után, elkezdenek látványosan öregedni meg igénytelen lenni.
2019. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!