Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is van\volt már ilyen...

Másnál is van\volt már ilyen vagy ehhez hasonló érzés?

Figyelt kérdés
Tehát 22eves vagyok és lassan 1,5eve úgy érzem minden nap mint ha be lennék fasulva. Nem tudok örülni semminek. Nem vagyok boldog az életemben. Nincs ami felldobna nincs önálló véleményem. És nincsenek barátaim se és a legroszabb hogy párom sincs. Ha egy lány közeledik hozzám nem tudom megnevetettni nem tudok kedves lenni vele. A legkisebb dolgokat is magamra veszem és rosszul esnek olyankor magamba fordulok és persze nem tudom kimutatni az érzéseimet se. Ez mert van így már másfél éve lassan?? Miért nem tudok rendes normális életet élni mikor meg van mindenem viszont még sem?? Hogyan érhet ez véget és hogyan lehetnek egy magabiztos normális boldog ember lenni?
2019. dec. 29. 19:41
 1/2 anonim válasza:

Biztos nem volt valami negativ dolog az eletedben, ami ennyire negativva tett volna? Altalaban valami trauma, rossz emlek kepes ennyire beforditani. En is ilyen voltan sokaig, habar bennem maradt nemi pozitivitas.

Nem tudom, mitol lehet, ha nem az elobb felsoroltak kozul lenne valamelyik. Mindenesetre, bar nem tudom mennyire szeretsz olvasni, de javasolnam Szabó Péter: Állj félre a saját utadból c.könyvét elolvasni.

(Nagyon) negatív voltam én is, meg inkább önbizalomhiányos, és ez a könyv már a fele elolvasása után is elérte a hatását. Én amcsak ajánlani tudom.

Amennyiben eltökélt vagy egy kis olvasásra, meg tenni a dolgok ellen, akkor mindenképp kezdj bele, és haladj az elvárások szerint!

Szerintem segithet.

Viszont gondolkodj sokat emellett azon, hogy tennél ezek a gondok ellen- illetve mit tennél. Legyen kicsit nagyobb felelősségtudatod. Az is sokat tesz ki.

2019. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt pár hasonló érzésem. Azt kéne megnézned, hogy miért nem vagy boldog, mit csinálnál másképp szíved szerint. És abba az irányba változtatni. Azt, hogy nincs saját véleményed, úgy érted, hogy tényleg nincs, vagy csak mindig egyetértesz másokkal a csordaszellem miatt?


Érzékeny vagy, ez nem baj, nyugi. Csak a hozzáállásodon változtass. Hogyha magadra is veszel valamit, agyban gondold át, hogy ez csak egy sima mondat volt, nem akart vele xy megbántani. Az a gyanúm, hogy nincs sok önbizalmad. Azt gondolom, ha kockáztatsz, és önmagadat adod, azzal tudod növelni. (Nekem pl. hobbim segített.) Ha lesz önbizalmad, barátok és a barátnő is könnyebben jön majd.

2019. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!