Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képzeled el az életedet...

Hogy képzeled el az életedet 10 év múlva?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy nagy változás lesz. 40 vagyok. Túl már sok mindenen.
2019. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Kiköltözöm végre ebből a visszamaradott lepratelep országból és színvonalas életet élek úgy, hogy nem mindenidők legnagyobb tolvaj maffiaállamában élek.
2019. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Remélem végre akoromnak megfelelően fogok kinézni és nem 15-20 évvel fiatalabbnak. Remélem már régen nem ebben a retek orsuágban fogok élni. Párom nem lesz.

35N

2019. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lesz két gyermekem, saját házunk, cicánk, elkezdek/már benne vagyok egy második bsc képzésben az msc után. Akkortájt jövünk vissza Magyarországra, ha a tíz év alatt elmennénk.

18/L

2019. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ez miért lényeg. Miért nem azzal foglalkoznak az emberek, hogy most, a jelenben megváltoztassák az életüket, és jobbá tegyék.

Mit tudom én, hogy mi lesz 10 év múlva. Én se képzeltem volna 3 évvel ezelőtt, hogy akkor az lesz az utolsó szilveszterem anyával, mert utána februárban meghalt.

Nem képzelek el semmit 10 év múlva az életemmel kapcsolatban.

Ha valamit el akarok érni, akkor azért most teszek.

2019. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanilyen semmi színvonalon.
2019. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Furcsa ha én nem tudom elképzelni? Sokszor eszembe jut egyébként, de őszintén fogalmam sincs... eléggé szélsőséges gondolataim vannak, és gyakran ingadozó érzések. Örülök ha még egy évet kihúzok.
2019. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pesszimista (de valószínűleg realista) énem: Halott leszek.

Az optimista énem: Eljutok odáig, hogy az álommunkámban dolgozhassak, és ha csak hitelre is, de lesz saját lakásom.

2020. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!