Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mennyire gáz?

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj alapon fel kellett vennem mára meg 7-re egy-egy vizsgát (btk, itt nem nagyon szeretnek vizsgaidőpontokat megadni). Az a baj, hogy ennél rosszabb időpontokat nehéz lett volna megadni, mármint ami engem illet.


Egyrészt ünnepek, nem tudtam készülni a nagy családunk miatt, másrészt én nagyon szenvedek a premenstruációs tünetektől, és minden hónap első hetében vagyok fizikailag és lelkileg is nagyon rosszul. Én elhiszem, hogy sokak szerint ez csak hiszti, de nem.


Alapbol is szorongós vagyok, de ilyenkor összedől a világ kb. Nem tudok racionálisan gondolkodni, se koncentrálni, minden elvonja a figyelmem, ingerült vagyok, bár mostanában inkább letargikus és sírós.


Hiába tanultam 3 napot erre a mai vizsgàra

(12 tétel, nem sok) egyszerűen úgy érzem, meg fogok bukni ma 1-kor. Blokk van.


Előző félévben június 5-én volt egy vizsgám (dolgoztam, nem tudtam, csak az utolsó meghirdetett alkalomra elmenni). 4-én megjött a mensim, annyira rosszul lettem mint még soha (nagyon meleg is volt) szóval konkrétan elsírtam magam az írásbeli alatt és kimentem.:( Hiába mentem oda az oktatóhoz, fapofával mondta, hogy nem tud rajtam segíteni... lett volna még elég nap UV időpontot megadnia, de nem segített volna. Úgyhogy szeptemberben pótvizsgáztam.


Most meg az van, hogy eredetileg szóbeli lett volna a vizsga, de közölte tegnap e-mailben az oktató, hogy írásbeli lesz, mert ennyi embert 1 napon nem tud meghallgatni egy másik vizsgája miatt...


Azóta vagyok teljesen KO. Az írásbeli nehezebb, szóbelin segít a tanár és sokszor akár 1 jeggyel jobbat is össze tudunk hozni.


A másik, hogy 1-jén este megtudtam, h a lakótársam 2 éves unokahúga meghalt leukémiában. Nagyon sírós este volt, próbáltam nyugtatni szegényt, de engem is megviselt, még most is rágódom rajta.


A szintén tanuló barátnőimnek el se mondtam, nyilván nem akarom őket is terhelni ezzel, majd a vizsga után (ami ki tudja hogy lesz...) talán elmondom, talán nem.


A ciklus ebben az időszakában nagyon nehezen viselek mindent, annyira jó lenne, ha elmúlna, ha nem lenne többet ilyen... gyógyszert nem akarok szedni, 8-ától járok majd pszichiáterhez megbeszélni a gondjaimat.



2020. jan. 3. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pótvizsgára jelentkezz, a január végén van. Addig próbáld meg a kicsit téávolabbi vizsgákat letudni és lesz időd nyugodtan felkészülni erre a vizsgára is.


Fel a fejjel. Részvétem a kislány miatt!

2020. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jan. 3. 11:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!