Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már ilyen veletek is,...

Volt már ilyen veletek is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha meglátom az illetőt aki megmozgatott bennem vmit nem vagyok képes őszintén rámosolyogni mert úgy érzem h akkor rám lenne írva hogy bejön nekem. Ezért sztem olyan fapofát vághattam (remélem nem) hogy csak na. Ő meg kedvesen mosolyog.


Nem akarom h bunkónak nézzen...😥 egy ideig megtudom játszani magam ha előre tudom h látni fogom de ha a semmiből bukkan fel végem.


2020. jan. 3. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel vágod el tőle magad, hogy nem mutatsz reakciót. Ha érdekel téged, akkor ezen változtatnod kell. Később bánni fogod az elszalasztott lehetőséget.
2020. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy lány vagy?Hány éves?
2020. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
Miért akarod egyáltalán megjátszani magad? Legalább megtudja hogy nem közömbös számodra.
2020. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mosolyogj rá bátran, a pasik a mosolygós csajokat szeretik.
2020. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk és nem lehet köztünk semmi soha ezért olyan rossz. Csak nem akarom megbántani, vagy hogy nehezteljen rám.
2020. jan. 3. 20:54
 6/7 anonim válasza:
Nincs olyan hogy lehetetlen.Pedig lehet hogy fog neheztelni ha hidegen viselkedsz vele és eddig barátságos voltál.
2020. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Oh, pont így... Én nagyon félek, hogy lebukok (és beégek), hogy bejön nekem, úgyhogy visszaköszönök, ha ő köszön, egyébként rá sem nézek, és próbálok minél kevesebbet tartózkodni a közelében.

És a fenébe is, iszonyúan várom már, hogy elmúljon 😒

2020. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!