Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz aki genetikabó...

Szerintetek gáz aki genetikaból vékony?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony
2020. jan. 7. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi is valójában az a "genetika": fel nem ismert gluténérzékenység? Inzulinrezisztencia? Túlműködő pajzsmirigy? Akkor gáz. Meg hát látványként is tud az lenni.

Én is ilyen vagyok, rossz rám nézni, és van is mindenem a felsoroltak közül. Csak lusta vagyok tartani az ezek miatt elvileg szükséges étrendet és mozgásprogramot. Édesanyámnál is tuti megvannak ezek, csak neki még papírja sincs róluk, annyira leszrja. Ahogy anyai nagymamámnak is, neki pl. sikerült is eljutnia a cukorbetegségig. Szóval genetika, ja...

2020. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony pasik tetszenek. Én magam átlagos alkat vagyok, vagyis a derekam az nagyon vékony, lapos hasam van és nagy fenekem :D

A vékony vagy enyhén izmos pasik jönnek be.

A nagyon izmosak és a mackósak nem.

2020. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!