Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemen a csúszósok miért...

Egyetemen a csúszósok miért nézik le a végzősöket?

Figyelt kérdés

Sosem bántottuk őket, hanem biztattuk, hogy nem baj, majd legközelebb sikerül, de nagyon durván viselkednek velünk. Most nekünk kevesebb tantárgyunk meg vizsgánk volt, mert nekik ugye fel kellett venni még egyszer ami nem sikerült és a fejünkhöz vágták, hogy könnyű nekünk, hogy kevés vizsgánk van. El vannak telve magukkal, hogy nekik milyen nehéz és nekünk meg milyen könnyű, hogy mi már végzünk. Ha meg megvédjük magunkat, hogy megdolgoztunk érte, akkor meg azt mondják, hogy persze, mert stréberek vagyunk, a lányok meg azt terjesztik, hogy csak azok a lányok mentek át, akik szexuális szolgáltatásokat nyújtottak a professzoroknak. Akikkel közülük eddig egy társaságba jártunk, már nem hívnak minket magukkal sehová, ha meg egy helyen vagyunk, akkor megint megy a panaszkodás, hogy nekik most olyan nehéz. Még azt is mondták, hogy könnyű nekünk, mert az államvizsga ehhez képest semmi, mert ők még addig el se jutottak és az mennyivel nehezebb, hogy még az államvizsgára bocsátás feltételeit sem teljesítették. A felajánlott segítségünk sem kell nekik, mert ne okoskodjunk már.

Miért van ez? Ez mindenhol általános, vagy csak mi fogtunk ki nagyon bunkó évfolyamtársakat? Sosem bántottuk őket, egyetemen ez már bárkivel előfordulhat, hogy valamiért csúszik.



2020. jan. 8. 10:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
En azokat nezem le akik azert jutottak elorebb mert tudom h a legnehezebb vizsgakat is kicsaltak, nem feltetelezem, hanem tudom. Akik okosabbak, azok elott emelem a kalapom, am en nem csusztam de azokat is lenezem akik velem egy szinten vannak de fele annyit se kuzdottek erte, illetve azokat a tanarokat is lenezem akik engedik a csalast (vagy retardaltak h nem tudjak eszrevenni) de kozbe a vizsgaik olyan nehezseguek hogy heteket kell tanulni rajuk. Persze tudom hogy csak magammal kene foglalkozni de az ilyen embereket kerulnem legszivesebben ahol tudom errol nem tehetek.
2020. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!