Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehet egy olyan...

Mi baja lehet egy olyan embernek, aki olyanokat mondd, hogy neki nincs semmilyen rossz tulajdonsága?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerény ember lehet...😂😂😂
2020. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi baja lehet? Túl őszinte.
2020. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs reális önképe, így a hibáival sincsen tisztában, vagy azokat képtelen elismerni. Egyik sem jó tulajdonság.
2020. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom bántani,de nekem még folyton olyanokat mondd,hogy engem hosszútávon senki nem viselne el.Meg gyakran mondogatta azt,hogy engem nem szeret senki.Nagyon sokat fogytam és mindig próbálja velem elhitetni,hogy sokat eszem, miközben én vele ellentétben konkrétan tisztában vagyok az ételek tápanyagtartalmával,meg ilyenek.Meg semmibe veszi azt,hogy nagyon sokat edzek.Folyton azt próbálja elhitetni velem,hogy nem is fogytam le,nem ér semmit,hogy edzek,meg hogy túl sokat eszek.Engem hibáztat azért,mert nem jó az élete.Meg olyanokat mondd,hogy nincsenek barátaim.Három barátom van összesen,ez igaz.De ők minden rossz tulajdonságomat ismerik.Konkrétan megkérdeztem tőle,hogy neki hány olyan barátja van,aki ismeri a rossz tulajdonságait és úgy is szereti és elfogadja.Erre mondta,hogy neki nincsenek rossz tulajdonságai.Őszintén elmondom.Néha elhiszem,amikor ilyeneket mondd.Nem vagyok jó ember.Rengeteg hibám van.Tettem már és mondtam is rossz dolgokat.De nem értem, miért tekinti az elért sikereimet nem létezőnek.A sport és az egészséges életmód nagyon sokat jelent nekem.Tisztában van vele.Gyerekkoromban érzelmi evő voltam.Ha ezekkel tisztában van,akkor miért akar pont ezekkel bántani.Miért akarja velem elhitetni hogy értéktelen vagyok?
2020. jan. 8. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy önismereti hiányosság, de nevezhetjük tudatlanságnak is. Nincs földi élőlény, aki ne tudna hibázni, vagy épp ne lennének korlátai, amin átlépve hibázna.


Amit viszont a válaszodban írtál, az egy egészen más téma, az ilyen embereket szokták toxikusnak nevezni. Szándékosan bántanak másokat, mert ezzel (szerintük) segítik a másik embert, vagy épp csak nekik okoz örömet, hogy másokba belerúghatnak. Az ilyeneket érdemes messzire kerülni.

2020. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állítsd olyan helyzet elé, ami által megmutatkozik a rossz éne.
2020. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!