Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek a srácnak van valami...

Ennek a srácnak van valami baja vagy nincs abban semmi különös, hogy mutogatta a pénzét?

Figyelt kérdés

Járok busszal a munkahelyről haza és felszállt egy srác, látásból ismerem és melléműlt. Szóba elegyedtünk és beszélgettünk, hogy én hol dolgozom, mondta ő is, hogy itt a rugógyárban, ami az én munkahelyem mellett van.

Mondta, hogy mennyit keres, én nem mondtam, mert én nem beszélek róla. Mondta, hogy 160 ezret kapott, és ma délelőtt vette fel, mondtam oké. És itt jön a csavar. Elővett a pénztárcájából néhány 20 ezrest és néhány 10 ezrest, összesen ténylegesen kb.olyan 160 ezer lehetett-és megmutatta-hogy itt van. Mondtam oké, elhiszem. Gondoltam, hogy hú de fura ember vagy és dupla ennyit keresek de nem mutogatom még csak nem is reklámozom, ezt csak gondoltam magamban. Beszélgettünk tovább mást is. De olyan gyosr, dadogós zavart volt a beszéde.


Nem tudom, szerintetek ennek az embernek volt valami betegsége vagy csak jó kedve volt?


Mindenesetre elég fura volt.

Gondolom, ha betegsége van, akkor nem dolgozhatna, mert üzemosvosi vizsgán megy keresztűl minden dolgozó ember.



2020. jan. 11. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hitte pénzzel lenyűgözhet :D
2020. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, hogy ha ilyenre képes, pedig nem illik és soha nem láttam még ilyet, ez az első ilyen 40 év alatt, tehát ha ilyenre képes, másra is képes és nem árt vigyázni.

Szerintetek?

2020. jan. 11. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Először pénzét helyett péniszét olvastam és nem értettem mi a probléma. De tényleg nem normális aki idegeneknek kicsapja a lóvét. Meg 160ezer nem egy akkora összeg amivel villognék. Mondjuk többel se.
2020. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyon szegény családból származik, ahol a szintén csóró fater állandóan azzal tartotta sakkban a családot, hogy ő a ház ura, mert ő a kenyérkereső, és mindenkinek kuss. Szóval most hogy a gyerek megszerezte az első állását, azt hitte, hogy milyen nagy pénze van, és a pénz az hatalom, és ezzel akart hódítani. Én csak szimplán kiröhögtem volna, talán azzal kijózanítom. Egyébként azt hiszem, hogy a farokmutogatókkal is az a legjobb megoldás, ha megszégyenítő módon kiröhögik: hogy ilyen pici fogpiszkálóval vág fel?
2020. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vannak ilyen furcsa emberek. Egyébként én sajnálom inkább.
2020. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet enyhén kettyos szegény, de semmi rosszat nem akarhatott. Nekem egy szomszédom volt ilyen, jött haza a boltból és mindent meg kellett nézni ami a szatyrában volt, de azt is miket teregetett ki ha mosott. Aranyos kis lökött volt,2 órát képes volt pofazni a semmiről
2020. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!