Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz hétvégén általában?

Mit csinálsz hétvégén általában?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Pihenés, jégkori, séta, mozi, koncert, stb.
2020. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pihenés,olvasás,tévézés,ilyenek.
2020. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggel kondi, szauna. Utána elmegyünk ebédelni, a gyereket visszük korizni, tánciskola, torna stb. Este itthon, filmezés,társasozás vagy elmegyünk az erdőbe sétálni.
2020. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Télen, amikor hideg van kint, általában bekuckózok a jó meleg szobában. Gyújtok egy füstölőt, bontok egy sört és játszok a gépen vagy filmeket nézek.

Amikor jó idő van, nyáron meg tavasszal amikor csak tehetem a szabadban vagyok. Túrázok erre-arra.

2020. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában nem tudom hogy hétvége van. Van egy 7 hónapos kisfiam, szóval ki tölti minden percem, melós nap, mint a többi. De ő az életem
2020. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utóbbi időben semmit sajnos,csak fekszem, alszom,eszek,fürdöm,filmezek, gondolkodom azon a pár terven amit szeretnék megcsinálni, szépítem a szobámat de nagyon lassan haladok mivel helyette az előbb le írt dolgokat csinálom,de most hogy ezeket le írtam közben jár az agyam ezért hála neked rá jöttem arra hogy neki kell végre állni, ha nem állok neki semminek akkor el kezdek szorongani ami nem jó érzés.

Ha érdekel mi lett velem 1 hónap eltelte után nyugodtan írj rá, bár kötve hiszem.

2020. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés otthoni munkákban segédkezek, van, amikor képzésre járok.
2020. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dolgozok, általában 12 órában.
2020. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szobanövények gondozása,mosás,szellőztetés,maszturbálás,kisebb házkörüli javítások,neadjisten néha főzés,.De csak akkor ha éppen nem dolgozom a munkahelyen.
2020. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!