Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek valamitől? Ha igen...

Yixal kérdése:

Ti féltek valamitől? Ha igen mitől?

Figyelt kérdés
Én rettegek az orvosi tűktől, oltásoktól. De nem úgy, mint egy normális ember, aki tart tőle, hanem úgy élem az életem, hogy ne kelljen semmilyen oltásos helyzetbe kerülnö. Szó szerint rettegek. És ha valami ilyenre kerülne sor, rosszulleszek, lefehéredek, és panikolni kezdek. Vagytok még akik ugyanígy éreznek?
2020. jan. 12. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Én az ilyenektől egyáltalán nem félek. Kisebb koromban is simán végignéztem, ahogy beoltottak, vagy épp vért vettek tőlem.

A haláltól sem félek, mert igazából kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz velem utána.

Az egyetlen dolog amitől félek, az a magány, az egyedüllét. Minden egyéb dolgot elviselnék, és megküzdenék vele, de az egyedüllét kifogna rajtam.

2020. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer tiniként 23x szúrtak meg a kórházban, mert muszáj volt kanült bekötni, de egyszerűen annyira kivoltam száradva, hogy nem találták a vénám. Végül egy tapasztaltabb orvos jött át egy másik osztályról és neki sikerült. Én addigra már sírtam, remegtem és minden bajom volt. Gondolom beloptam magam az ápolónők szívébe. :D Engem az zavart, hogy fájt ahogy próbálták helyre mozgatni a tűt vagy kis műanyag csövet. Én azóta a fájdalomtól félek. Bármitől ami fájdalmas lehet. (pl. fogorvos)
2020. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ajtók.Akármennyire fura,de rettegek tőlük.A nyikorgó ajtók a legrosszabbak,de ha mondjuk kinyitod és magától megy befelé,vagy próbálnád bezárni,de magától kinyílik,az meg gyakorlatilag Disneyland az OCD-mnek és a félelmeimnek.Amikor saját házam lesz,nem lesz ajtó benne.Csak bejárati.Fürdőszobába meg wc-be is maximum ilyen elhúzhatós.De nappalin és szobaajtón nem.Ha valahova megyek is mindig az ajtók,amiket először észreveszek.Olyanoktól félek,hogy ha mondjuk elmegyek szállodába,ott milyenek lesznek az ajtók.Xar érzés.Néha úgy érzem szétfeszíti a mellkasomat az egész érzés.
2020. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy lassan 17 évnyi tanulás után SE tudok egy olyan munkahelyet találni, ahol elégedett lennék a munkakörülményekkel, és szeretném a munkámat.


Hihetetlen hogy az ember végigtanulja az élete számszerűleg 1/3-át (ha átlag 75 éves korral számolunk), és nem kap normális végzettséget, normális szaktudást, munkatapasztalatot, releváns ismereteket a boldoguláshoz, és kénytelen a sok elcseszett év után beállni valaki olyan mellé aki 17 évesen végleg kibukott a másodjára járt 10. osztályból.


Meg félek attól, hogy mi van, ha a tőzsdén teljesen szabadon szórakozó milliárdosok valahogy egy világválságot szabadítanak el.

De nem valami 2008-as félét (még az is az utóbbi 50 év egyik legkomolyabb válsága volt).

Egy 1929-es világválságra gondolok.

Mit csinál olyankor az ember?


A háborúban legalább tudod hogy kitől kell megvédened magadat. A világválságban nem tudod megvédeni magadat, nincs hova menekülni, nem tudsz fegyvert fogni ellene, és az államra se számíthatsz, hisz épp az állam csődöl be.

2020. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy boldogtalanul fogok meghalni.
2020. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sáskától
2020. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Én a buta nőktől félek. Kerülöm őket mindenhol. Rettegek tőlük.
2020. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Néha megrémít a gondolat, hogy mi van, ha egy nap nagyon gonosz ember válik belőlem, mondjuk sorozatgyilkos.
2020. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vagyok elég és nem fogom bírni hosszútávon.
2020. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Haláltól,bogaraktól,mélyvíztől,pókoktól,zárt-szűk helyektől,egyedül vezetni, tömegtől,szeretteim elvesztésétől..és még lehet van :D

Nem vagyok egyszerű eset, beszari szó alatt a szótárban tuti szerepelnék.

27N

2020. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!