Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pont a szőke hajszínű...

Miért pont a szőke hajszínű nőkről tartják azt hogy buták?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert valójában ők a buták akik azt hiszik hogy a szem vagy hajszin bármilyen értelmi képességet befolyásol.
2020. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Mert ők ritkábbak. Akik kevesen vannak, azokat csesztetik. Ez az élet rendje.
2020. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a barbie babákhoz van köze, egyébként nem a hajszíntől lesz vki okos vagy buta
2020. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
En meg amugy nem talalkoztam ilyen emberrel, aki ezt komolyan gondolna, ez inkabb humor forrasa szokott lenni.
2020. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Az ember társas lény. Igénye van arra, hogy elfogadják. Igénye van arra, hogy kitűnjön a többiek közül. Mi kell ahhoz, hogy iskolás korodban be tudj illeszkedni, hogy elfogadjanak? Valamiben jobbnak kell lenni a másiknál. Ez vagy adottság, mint a szépség, vagy keményen meg kell érte küzdeni, mint a tudásért is. Ha rá vagy kényszerülve, hogy küzdj, a küzdelem természetes lesz és sikeres leszel és tanult. Ha elfogadnak, kitűnsz azzal, hogy nem kell semmit csinálnod, nem fogsz küzdeni, tanulni, fejlődni.

Ilyen szinten, bizony van biológiai összefüggés a szépség és a butaság között.



Sokat telefonáltam albérletbe való lakótárs keresése ügyében egy nyáron. Közel 150 telefonom volt, mert egyszerre több albiba kerestem embereket - jól fizető meló volt. Az egyszerű bugyuta lány hangok tulajdonosa mind nagyon dögös volt (nem feltétlen szőke).

Már a felfogási képessége alapján tudtam a végén, hogy a csajokból ki az, aki top model.


Ám ez is csak egy sztereotípia és mindig van kivétel. Ám valóságalapja is van.

2020. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
A rendőr viccekeknek is van történelmi magyarázata :)
2020. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

A filmekben is a barna fogszabalyzos szemüvegesek a stréberek. Söt a szemüvegtöl is mar okosabbnak tünik vki mintha annyit tanult volna.

Aki a külsösegekre helyezi a hangsulyt a altalaban tartalmatlanabb is.


Grafologianal is van valami ilyesmi elv hogy a szépen irok is a külsösegekre figyelnek jobban es tartalmatlanabb iletve copy is amiket irnak nem aton van a hangsuly.

2020. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű, a goldiggerek körében a szőkére festett haj feltűnően gyakori, mivel egy egyszerű, de vonzó hajszín.

Emiatt a szőke maca kép miatt születtek meg a szőkenős viccek.

Ennyi az egész. Egyébként önmagában senki nem zartja hülyének a szőke nőket.

2020. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Tudjátok, miért olyan rövidek a szőke nős viccek?


Hogy a férfiak is megértsék!


:DDD

2020. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
9# nem értem
2020. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!