Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy jónak érezzük a másik természetes illatát?

Figyelt kérdés
Mármint nem frissen fürdés után, mert az is a tusfürdő illata, hanem a lány természetes illatát, nekem a barátnőm nagyon imádja az enyémet, miután leizzadtam akkor is, nagyon meglepődtem ezen, mert nem tudtam, hogy ilyen létezik, én nem érzem jónak a sajátomat, de az övét is olyan semmilyennek, és eddig egy lányét se éreztem kifejezetten jónak, hanem inkább semleges. Mitől van ez? Igazat mond, hogy izzadtan is jónak érzi az illatomat?
2020. jan. 17. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a párom illatát akkor is, ha nem tusfürdő meg egyéb kozmetikum érződik rajta, hanem mikor hazaér munkából pl. :)

Nekem ez mindig természetes volt.

N

2020. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze létezik.Azt nem tudom hogy a férjemnek tetszik e az illatom de nekem tetszik az övé,sosem éreztem büdösnek még izadtan sem.
2020. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik, igen. :)
2020. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha igen, van ilyen. 1* éreztem ez.
2020. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik. A legjobb dolog a világon, így mindig kívánni fogod a párod.
2020. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor velem lehet a baj
2020. márc. 14. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!