Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért vannak itt...

Szerintetek miért vannak itt olyan emberek akik azon élveszkednek ha a helyesírásomba belekötnek vagy lehülyéznek?

Figyelt kérdés
Lebolondoznak engem?Mért vannak ilyen rosszindulatú emberek ezen az oldalon?

2020. jan. 27. 04:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Nyelvtan-nácinak hívják őket, nem kell velük foglalkozni és kész.
2020. jan. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálom, de nem tudom visszafogni magamat most :D


"élveszkednek" -----> élveZkednek


Élvezni az alap szó, ezt ragozod.


Amúgy meg általában csak helyesírás miatt nem mondják senkire se hogy bold. A bolond, meg a helyesen írni nem tudó az két külön dolog.

Attól hogy valaki LY-vel írja a muszáj szót, vagy a "látszik"-ot lácciknak írja, attól még mondhat értelmeset (bár aki értelmeseket tud hozzászólni, jellemzően képes helyesen írni)


Ha valaki azt mondja rád, hogy bolond, az inkább amiatt van első sorban amit írsz, és nem amiatt ahogy írod.

2020. jan. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

bold -----> bolond


valahogy kimaradt két betű.

2020. jan. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Milyen temaju topikokat nyitsz altalaban ?

Rossz helyesirassal is tesznek fel resztvevok olyan temat , amit "mashol nem mernenek" feltenni .

Olyan feltett cucc pl hogy miert harisnyat tesz a fejere a rablo , az ovis gyerek kerdese = LOPJA AZ IDE BENEZO SEGITENI AKARO FELNOTT IDEJET .

Nem , nem "élveszkedés" /élveZkedés/ rossz helyesirassal megfogalmazott buta kerdest olvasni/megvalaszolni , hanem bosszusag az elcsepelt ido miatt .

2020. jan. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Tegyük hozzá: A szíve mélyén az itt válaszolgatók 99%-a tudja hogy csak b##sza a saját életidejét itt.


El kell ismerni, addiktív a maga módján ez az oldal is.

2020. jan. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak halkan megjegyzem , hogy ez a topikinditas megosztja az itteni resztvevoket : bunyot/veszekedst szit .
2020. jan. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat álltalában értelmes kérdéseket próbálok feltenni.
2020. jan. 27. 05:31
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Akkor meg nem tudom.

Van hogy néha én is (más is) belefut itt beszólogató hülyékbe, akik elfelejtették bevenni a reggeli gyógyszer adagjukat.


Pl tudomány kategóriában is van egy-két járóbeteg, akitől inkább el kéne venni a nethozzáférést, mert jóformán már a gyűlöletbeszéd határát súrolják néha.

Aztán vagy lehet őket töröltetni vagy nem.

2020. jan. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Maganyos emberek jonnek ide es mas forumokra beszelgetni... A tobbseg joindulatu : kerdez , felel , problemat old meg .

A kukac , ami szetrugja ezt a kis onkentes segito "tarsadalmat" , az a troll jelenseg .

Ez a topik , -"megoszto nyitas=itt jok es rosszak vannak s az a jo , aki az en buksimat simogatja"- szerintem a trollkodas kategoria

2020. jan. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ne azzal foglalkozz, hogy lehulyeznek, siman fogj fel annyit az irasbol, hogy valamit rosszul irtal, de mar legalabb tudod, hogy kell helyesen leirni. Hidd el, abbol karod nem fog szarmazni.
2020. jan. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!