Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok régi osztálytársakka...

Szoktatok régi osztálytársakkal beszélgetni? Szerintetek jó dolog, még ha nem is voltatok barátok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. De jó okom van rá.
2020. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megmaradt 4 barátnőm, velük mindennap beszélek. Jó osztályközösségünk volt/van, évi 2-3x vannak találkozók, így a többikkel bár nem beszélek rendszeresen, mégis tudom mi van velük. 6 éve érettségiztünk.
2020. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, van akivel máig tartom a kapcsolatot
2020. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De ha véletlen összefutnék valakivel, akkor valamennyit szívesen beszélnék vele, mégha nem is kedveltem régen az illetőt. 6-10 év alatt azért rengeteget változtunk mindannyian.


24/F

2020. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

13.os vagyok, senkivel se fogom tartani a kapcsolatot az osztályomból, mivel nincs egy olyan barátnőm/barátom sem, akivel azt mondanám, megérné, illetve nem vagyok senkivel sem olyan szoros viszonyban.


Viszont általánosban ismertem meg a legjobb barátnőmet, akivel mai napig tartjuk a kapcsolatot, és fogjuk is.

2020. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig ki voltam közösítve. Köszönésre sem méltattak, állandóan gúnyolódtak, hogy milyen ronda vagyok, próbáltak állandóan szivatni, teljesen gyogyósnak hittek, csak mert ronda vagyok, ezért csendes, ocsmány dolgokat vágtak a fejemhez, ha az utcán találkoztunk elfordították a fejüket.
2020. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Detto. Mondjuk szerencsére nem voltam teljesen kiközösítve és általánosban, illtve gimiben is találtam néhány barátot az osztályban. De amúgy az általános sulis barátaim közül már senkivel nem tartom a kapcsolatot, nem is nagyon szoktam látni őket, pedig elég kicsi városban élünk. A gimis osztályomból 1, talán 2 embert tudnék mondani, akikkel szoktam beszélni, de velük se napi szinten, csak pár hetente/havonta írunk egymásnak kb. Az egyikükkel a gimi óta jó, ha évente 2x találkozok, a másikukkal meg még annál is ritkábban. De amúgy ha olyannal futok össze az utcán, akit anno kedveltem, jóban voltunk, szívesen beszélgetek vele.
2020. jan. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, illetve nagyon-nagyon ritkán, de általában a semmiben végződik az is.
2020. jan. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Középiskolában zaklattak, ki voltam közösítve. Azóta már jó páran bejelöltek facebookon/rám írtak de nem jelöltem vissza egyiket se, akik írtak azokat meg lekoptattam vagy nem válaszoltam.

Nem akarok a rossz dolgokra emlékezni. Nekem nagyon sz4r volt az az időszak, miattuk, és ők még csak fel sem fogják hogy tönkretették a sulis éveimet.

Nem akarom hogy felemésszen a gyűlölködés.

2020. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Összesen 5 emberrel "tartom" a kapcsolatot. 3-mal intezíven, 1-gyel ritkán már, az ötödik a társaságomhot csatlakozik. A többiekkel nem tudom mi van, nem is érdekel, nem is köszön a nagyja. Nem voltunk jóban, ezután sem leszünk.
2020. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!