Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt pozitívumként mondhatják rám?

Ezt pozitívumként mondhatják rám?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy én magam is megfigyeltem már, hogy mások a prioritásaim mint az engem körülvevő ismerőseimnek, csak hogy egyet említsek: külső. Én is ápolt vagyok, jól öltözött, de én elsősorban a saját elvárásaimnak szeretnék megfelelni, úgy ahogy én jól érzem magam.

Egyszer azt mondta nekem az egyik ismerősöm, hogy nagyon ritka, hogy valaki ennyi idős korában is (18) ilyen önazonos tud maradni.

Szerintetek ez pozitívum vagy negatívum, mit gondoltok? Mi a véleményetek az ilyen emberekről?



2020. jan. 29. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben a kontextusban szerintem mindenképp pozitívum.


Számomra, ha egy ápolt emberről van szó, akkor teljesen mindegy, hogy miben van, azonban kár mást mondani, sok helyzetben hátrányosan indulhatsz, pl. állásinterjú, stb. Ez nem a te hibád, én úgy gondolom, viszont nagyon sok ember, nagyon sok helyzetben csak az öltözék alapján ítélkezik.

2020. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!