Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van szerintetek?

Ez miért van szerintetek?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult mar, hogy azt hittek modellkedem vagy azt mondtak olyan "modelles vagyok"

Ez mit foglal pontosan magába? Nem vagyok magas olyan 166-7 cm ugyhogy teljesen érthetetlen ez számomra.



2020. febr. 8. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az arcod nagyon szép/jóképű
2020. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon szép vagy, azért.
2020. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
imádom az olyan kérdéseket, amikből egyértelműen kiderül, milyen válaszokat vár a kérdező :) hát akkor én most lázadok: biztos azért mert olyan csúnya vagy
2020. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kulonleges vagy / nagyon vekony :)
2020. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy melegnek néznek? :)
2020. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fogtuk, jó nő vagy
2020. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Eloszor is lany vagyok.

Masodszor nem azert tettem fel ezt a kérdést, hogy "dicserjenek" hanem azert mert nem ertem, személy szerint en nem latom magam hu de szépnek.

Nem tudom miért kell mindig belekötni a másikba, mikor ez az oldal pont arra lett kitalálva, hogy bármit kerdezhetsz

2020. febr. 8. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy fested magadat, sminkelsz, szempilla, szemöldök, rúzs, műköröm, stb, és attól mondják, hogy modell-szerű vagy


vagy csak tényleg valamitől olyan vagy.


Nekem volt egy ismerősöm egyik munkahelyemen. Egy nagyon rendes, jószivű nő volt, meg okos is. Szóval egyáltalán semmi nem volt benne, ami miatt rá lehetett volna húzni azt, hogy olyan, mint egy üresfejű cicababa.

Mégcsak nem is sminkelte magát látványosan vagy extrém módon.


És ennek ellenére Barbie-baba szerű, modell szerű volt az egész nő. Van ilyen.

2020. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe mi, hogy visszakérdezz, hogy miért? Jaj hagyjuk már ezt az álszent egónövelő kérdést :)
2020. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mivel nem mellékeltem képet, hogy lenne "ego növelés"?😃

Jaj a frusztrációd máshol vezesd le mert hülyeségeket irsz es a semmiért kotsz belem.

2020. febr. 9. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!