Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senkinek nem tudom ezt elmonda...

Senkinek nem tudom ezt elmondani ezért itt kérek segítséget?

Figyelt kérdés
Egész életemben szarba se néztek az emberek. A családom se. Egyszer anyám meg a tesóm kibeszéltek hogy az ilyeneket mint én le kéme szúrni meg egyszer anyám mondta hogy nekem csak a bőröm az egyetlen jó amit örököltem. Meg azt is mondták hogy selejt vagyok. Tény hogy nrm rendelkezek vmi szerencsés képességekkel de kb mindenki utál, az emberek szarba se vesznek és már nem is tudom hányszor akartam öngyilkos lenni. Most is itt a koliban sírok mert nem akarok tovább élni de öngyilkos nem merek lenni pedig az lenne a legjobb, legalább nem szenvednék többet az életben :( egyszer már próbáltam brgyógyszerezni, mosóport inni de mem ment az se. Gondolom itt se fog senki segíteni mert senkit nem érdeklek és az egész életem szerencsétlenség. Mit tennétek a helyemben?

2020. febr. 9. 23:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Vezereljen egy cel az eletben: sulit elvegezni sikeresen, mumkat keresni es elkolotzni. MunkahelYen annyi uj emberrel fogsz talalkozni hogy a fele is sok :) es fogsz koztuk baratra lelni hidd el :) csak turelem, kitartas, vezereljen az a suli elvegzeseben, hogy ez az ut az uj elet fele.
2020. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Sose add fel! Bárki és bármi lehetsz még, de a legfontosabb, hogy tegyél azért, hogy jól érezd magad. Neked kell élned az életedet és nem másoknak. Ne hallgass azokra, akik bántanak! Ölelés és kitartás <3
2020. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%

Keress egy olyan hobbit, aminek közösségei vannak. Lehet ez bármi, modellezés, airsoft, zenészet stb. Vagy kezdj el valamilyen sportot, vagy önvédelmi technikát. Itt rengeteg új embert ismerhetsz meg, akikkel össze is barátkozhatsz. Biztos, hogy nem vagy “selejt”! A leggyengébb képességű embernek is biztos, hogy van olyan, amiben a környezetében ő, vagy ő lenne a legjobb. Tűzz ki célokat, legyen valami amit elakarsz érni.

Rocky Balboa: ”Nem az számít, hogy mekkorát tudsz ütni, hanem hogy milyen keményen állod az ütéseket miközben csak mész előre.”

2020. febr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Elsőkörben határolódj el teljesen a családodtól, amint lehetséges. Másodszor, kezdd el valahogy építeni a jövődet, de tőlük ezek után semmit se várj.
2020. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es válaszoló is írta. És próbálj új emberekkel ismerkedni, bár tudom, nem egyszerű. Suli után egy munkahelyen egész más lesz a helyzet, lesz saját kereseted, önálló életet élhetsz. Ilyen dolgokra pedig ne gondolj, ez nem visz előre, és ez semmiképp nem megoldás!
2020. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Ez nem visz előre. Az élet fintora mindenütt ott van, mindenki lenéz és még gyakorin is egy senki vagyok mert alig írt 5 ember, pedig máshol van amikor 100an írnak egy kérdés alá. Soha nem volt még egy szerencsés napom, mindig elcseszett minden... az egész életem ilyen. Elegem van
2020. febr. 27. 15:06
 7/39 anonim ***** válasza:
Lehet ez a gondod - a nullánál az öt ember több, nem?
2020. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Figyelj, írtam korábban privát üzenetet is, ha esetleg szeretnéd "elmondani", mi a baj vagy csak beszélgetni, mivel így anonim módon talán könnyebb lehet, de nem reagáltál rá semmit. Ha te magad sem akarod észrevenni a segítő szándékot, illetve azt nem fogadod el, akkor mi itt nem tudunk neked segíteni. Ez esetben szakember segítségét lenne érdemes igénybe venned (bár az első reakciód valószínűleg úgyis az lesz, hogy minek, az nem oldja meg, az nem tud úgysem semmit stb. stb., pedig hidd el, ebben a helyzetben kb. csak ő segíthet, és nem fognak egyből a gyogyóba vinni).
2020. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Elvileg szeretnél változtatni a helyzeteden, mivel segítséget kértél. De ha te magad mégis nulla hajlandóságot mutatsz az iránt, hogy változtass rajta és hogy segítséget fogadj el, akkor a kör bezárult. Az önmarcangolás, önsajnálat és a segítség elutasítása viszont tuti nem visz előbbre. Előbb Neked szükséges nyitni egy kicsit, hogy más segíthessen. Utolsó voltam.
2020. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Azt hogy a rákba élvezzem az életet mijor nincs tehetségem semmihez, mindenki úgy beszélt már velem hogy a kutyájukkal nem beszélnek így és áhh mindegy... leszarom.
2020. febr. 29. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!