Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén, szerintetek mennyire...

Őszintén, szerintetek mennyire ciki az hogy 36 évesen otthon lakok a szüleimmel, és egésznap számítógépezek?

Figyelt kérdés
Nem találkozok senkivel,csak a munkatársaimmal,nincs barátnőm,meg úgy alapból semmi vagyonom,csak egy olcsóbb autóm(amit nem rég vettem),otthon lakok a szüleim lakásában...Nem is érzek késztetést hogy elmenjek,meg semmi,csak élek a saját világomban,ezt úgy most fogalmaztam meg igazán..Mi a véleményetek erről?

2020. febr. 20. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez megfelel, akkor csak így tovább!

Viszont a társadalom ezt igencsak lenézi, és ha mondjuk ezzel a szöveggel vagy fent társkeresőn... hát, valószínűleg senki nem fog jobbra húzni.

2020. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Ciki.


Tiszta bátyám vagy.

2020. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Te dolgod, ha boldog vagy így, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy élsz. Nem kell mindenkinek egyformának lenni.
2020. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért már egy pár milliót összeszedhettél volna azalatt a ~15 év alatt, amióta dolgozol.
2020. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Lemaradsz az életről...
2020. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Az életképtelen egyedek minden populációban kihullanak - azzal hogy nem szaporodnak.

Ez lesz veled is.

A te életed jó lesz, hiszen olyan mintha még gyerek lennél csak nem suliba jársz és utána játszol hanem munkahelyre és azután játszol. Szép, boldog világ.

Amíg élnek a szüleid és egészségesek.

De mi lesz ha megöregednek, megbetegednek és vagy kiesnek mellőled vagy éppen hogy neked kell majd ápolnod őket? Ha majd már azért nem lesz életed mert velük kell foglalkoznod?

Vagy ha meghalnak és te ott maradsz egyedül?

Most 36 éves vagy és ugyanazt csinálod, mint 16 évesen. Máris elvesztegetted az életed legjobb 20 évét, mindjárt úgy leszel középkorú, hogy nem is voltál fiatal felnőtt. Ha a szüleid biztosítják még neked ezt az életet 20 évig, akkor 56 évesen is ugyanazt fogod csinálni, mint 16 évesen.

Tényleg ennyire kevésre tartod magad? Olyan mintha börtönbe lennél zárva és valaki elvette volna az életedet.

Csak ez a valaki te magad vagy.

2020. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Az a kérdés, hogy visszakényszerültél-e (válás, szakítás, betegség), vagy soha el se mentél?

Szakítás után megértem, regenerálódsz.

Amúgy meg a te dolgod, de nyilván nem jó.

2020. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is ez a tervem :)


Nem ciki, annyi, hogy már nekem megvan a járgány. :)


21/F

2020. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom: miért alakult így. Valaki félelem, vagy csalódás, esetleg játékfüggőség miatt alakítja így az életét, vagy úgy érzi: csak a virtuális világban tud kikapcsolódni. Esetleg csalódások érték, nem lehet tudni...

Ha anyagilag megteheted, pszichológussal is elbeszélgethetsz erről - ne később döbbenj rá: "élhettem volna másképp is, de nem mertem"...

2020. febr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha dolgozol, beszállsz a rezsibe, segíted a szüleidet valahogyan, akkor rendben a dolog.
2020. febr. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!