Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép a szürke szem?

Szép a szürke szem?

Figyelt kérdés

Nekem az van, és igazából az érdekel, hogy nektek mennyire jön be. Úgy minden izé nélkűl!:D

Leírnátok, melyik szemszínt tartjátok a legszebbnek?



2020. febr. 23. 00:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
60%

Nekem is szürke a szemem és nagyon imádom:D

Jelenleg pedig egy trópusi országban élek, el tudod képzelni mennyire kitűnök vele a tömegből, mivel itt mindenkinek barna. Itt is rengetegen dícsérik, volt már olyan is, hogy megállítottak, hogy megengedném-e, hogy lefotózzák a szememet.


Egyébként én nagyon szeretem még a kék szemet is, de abból már jóval többet lehet találni.

2020. febr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon tetszik! <3
2020. febr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Anyumnak szürke szeme van, apumnak sötétbarna. Sötétbarna a szemem, szinte fekete. Többen mondták, hogy szép, de a szürkét olyan gyönyörűnek találom. Egyszer képes voltam venni szürke kontaktlencsét is, és bár kicsit mű hatása volt, de többen megdicsérték, hogy baromi jól állna nekem a szürke szem.

A szürke a kedvencem.

2020. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak szürke, ő mindig azt mondja, hogy neki nem tetszik, mert unalmas és lelketlen, de szerintem nagyon szép. C:
2020. febr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Jobb, mint a barna. Azt ki nem állhatom.

Nekem a világosak tetszenek amúgy.

2020. febr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak kicsit szürke, változik a környezethez. Örülök hogy ilyenem van, de amúgy nem fontos :)

Nekem a kék tetszett régen, most a világos barna

2020. febr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem szürke a szemem és különlegesnek érzem magam tőle.
2020. febr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Különleges, így igen, tetszik. Egy embernél láttam eddig ezt. Az is szép, de a zöld, kék is jó.
2020. febr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem kék van, de mindig barnát szerettem volna. Most is sokkal jobban tetszik a barna szemszín, azzal olyan szépen lehet nézni🙂

Egy világos szem számomra mindig olyan rideg, kifejezéstelen.

2020. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld a kedvencem, de nagyon sok függ a szem formájától is.
2020. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!