Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A volt barátom mindig 2000...

A volt barátom mindig 2000 Ft-onként tankolt az autójába, vajon miért volt szüksége mindig a kicsi pénz tankolásra? Soha nem töltette teli. Többször kimehessen a benzinkútra?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet, hogy simán csak szegény és nem valami "há' megveszem a benzinkutat kilóra" jellegű valaki?
2020. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet tetszett neki a benzinkúton egy lány vagy nem volt pénze tankolni. Sokan vannak így vele. Legalábbis ismerek pár embert aki megveszi a több száz ezer forintos telefont vagy ebben az esetben a viszonylag drága autót de fent tartani már nem tudja a telefon esetében pedig pár ezer forintot sajnál egy normális tokra. Pontosan ugyan az a kaliber mind a kettő.
2020. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Én 5000 Ft-ot tankolok mindig, ha tudom, hogy nem kell hosszabb útra mennem.

Ne kérdezd, hogy miért, pedig tele tudnám tankolni..:D

2020. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
35%

Mit foglalkozol vele hogy az expasid mennyiért tankol az autojába? Semmi közöd hozzá! Azért ex!


N

2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Amugy en is mindig 5-7 kozott tankolok. Igazabol ezen filoztam multkor mi a szarnak, hisz ritkabban kene mennem a kutra, rossz berogzodes :D
2020. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is régebben annyit tankoltam, most meg 4 ezer körül, ìgy szoktam meg. Pl. tőzsdèn van aki a kőolaj emelkedèsére játszik, short trade ... vagy csak simàn szereti ha kèzbe veheti a pisztolyt.
2020. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja és benzint is lopnak, leszìvják tankból, szóval fő az elővigyázatosság.
2020. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
95%
Szerintem simán nem bolt neki pénze. Ha kutas csaj miatt mennék oda akkor azért nem lenne nagyon megnyerő 2000 ért tankolgatni. Gondolom egy új csajnak nem azt szeretné sugallni, hogy nincstelen.
2020. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Így tankol, akinek nincs sok pénze. Szüleim is így tankolnak.
2020. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
61%

Kedves Marie-Antoinette!

“Ha nincs kenyerük, miért nem esznek kalácsot?”

2020. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!