Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, miért nem...

Mit gondoltok, miért nem lehet csak hallgatni?

Figyelt kérdés

Ha valaki megpróbálna némaságot fogadni (egy hétköznapi környezetben), miért nem bírná ki mégsem beszéd nélkül?

Miért nem lehet csak csendben lenni? Miért nem bírjuk ki beszéd nélkül?



2020. márc. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretnek okoskodni, ha hallanak valamit, nem bírják szónélkül hagyni és muszáj nagyobbat hazudni. Meg alapból az ember társas lény, a kommunikáció a részünk. Én kibírom ha ki akarom bírni, de nem akarom, meg minek egyáltalán?
2020. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tarsas eletet lehet elni beszed nelkul. Es igaz hogy muszaj beszelni, de miert muszaj?

A szavak nem mindig alkalmasak ra hogy kifejezzuk magunkat veluk.


De egyaltalan.... miert kinos a "kinos csend"?

2020. márc. 16. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés: én egyedül vagyok otthon, ténykedek, de van, hogy elfog a gépszív, és hangosan káromkodok cseppet. 1× olvastam, hogy aki magában beszél, hamarabb oldja meg a problémáit.
2020. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!