Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hangrol meg lehet allapitani...

Hangrol meg lehet allapitani valakirol hogy milyen teste van?

Figyelt kérdés
Elkepzelheto, hogy valaki aki meg sose latta a masikat a hangjarol meg tudja mondani hogy kover az illeto?

2020. márc. 18. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2020. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelentősen túlsúlyos, akkor a légzéséből meg lehet állapítani, talán.
2020. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat
2020. márc. 18. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Általában ez csak viszonyítva működik. Aki meghízik annak kicsit elmélyül, eltompul a hangja. De ha előtte vékonyan nem ismerted, akkor ezt nem tudod megállapítani, mert a vékonyak között is van, akit mélyebb hanggal áldott meg az ég... Illetve előfordulhat mástól is (dohányzás, bulímia).


Aki kövér, az jobban kapkodja a levegőt beszéd közben, több az ilyen mellékhang, amit az okoz, hogy a tokája és egyebek akadályozzák

2020. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hang alapjan ugy tudod a legbiztosabban megallapitani a masik kinezetet, hogy megkéred irja le magat szavakkal.
2020. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. En 110kg vagyok. Mindenki azt mondja, hogy nagyon gyonyoru, kellemes hangom van, es orom velem beszelgetni.

Aztan meglatnak.

2020. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Bár ha erősen szuszog, akkor lehet következtetni rá pl.
2020. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ismerek vak lányt, akinek nagy vonalakban sikerült. Hozzá kell tennem,hogy születése óta vak. Ha mellette állva beszél valaki, megmondja, hogy milyen alkat az illető és szinte pontosan lövi be a magasságot. Ebből azt gondolom, hogy mégis csak jelzi a hangunk az alkatunkat, csak amíg látunk a szemünkkel, ez nem feltűnő különbség.
2020. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát engem egyszer egy csaj bejelölt facebookon. Alakulóban volt a dolog hozzá teszem nagyon durván élethű facebook profilja volt bomba képekkel, hangja is nagyon kellemes volt. Aztán sor került a találkozásra, hát ne tudd meg. Volt kb 140kg, pattanásos és kb 3 évet hazudott a koráról. Szóval én azt mondom nem.
2020. márc. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 sose tudom az ilyen emberek mit gondolnak, mi fog történni találkozókor. Majd úgy leszel vele ^eh, végülis mindegy' vagy mi?
2020. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!