Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki egész nap zabál a karantén miatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem kellett volna felvásárolnod a boltot!
2020. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Azok az emberek hajlamosak ezt csinálni, akik nem találják fel magukat.


Az emberek zömének nincsen rendes hobbija , otthoni tevékenységeik.


Amolyan pótcselekvés.


Tesóm is haza jött s a hűtőt leste, majd beavattam az alkotásba.


Ha valaki kérdezi a hobbijaim, kapásból 15-t tudok mondani.

2020. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
milyen hobbijaid vannak?
2020. márc. 23. 07:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Én éppen ellenkezőleg.


Tegnap reggel ettem, majd legközelebb csak 17:00 fele.

2020. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én már lassan akkor sem tudok enni, amikor kellene.
2020. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jobb mintha vedelne...:-)

Én is kicsit többet eszek,ezt próbálom gyümölccsel,magvakkal kompenzálni.Amikor van kimenő sétálok,bevásárlók,olvasok,netezek,motiváló videókat nézek,chatelek.Tervbe van rendet rakni a szekrényben, van még pár helység ahol takarítani kell,a kertbe tevékenykedni.De még így is kinszenvrdesaz egész ha már meghallom a korona szót égnek áll a hajam..:-)

2020. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is többet eszek itthon sajnos... próbálom kordában tartani magam, beosztani és megtervezni, de nehéz és néha nem megy. Én eddig kolis voltam, ott magam vásároltam be, otthonról vittem kaját stb., és ott könnyebben be tudtam osztani, jobban meg tudtam tervezni, csak az én kajám volt otthon, amire nekem tényleg szükségem van. Amíg egyetemre jártam, addig keveset is voltam otthon a koliban, szóval emiatt is sokkal kevesebbet ettem. Most viszont sokkal több időm van, egész nap itthon vagyok. Itthon mindig rengeteg kaja van (nem most a vásárlási láz miatt, hanem alapból is), többféle főtt étel, alapanyagok, hideg kaja is mindenféle, sajtok, szendvicskrémak, gyümölcsök, zöldségek, müzlik, joghurtok.... minden. Nyilván nem csak én eszem, de valaminek nem bírok ellenállni és azon kapom magam, hogy járkálok és megettem ezt, megettem azt, csináltam ezt, csináltam azt.... Pedig amúgy le tudom foglalni magam, nekem van hobbim, takarítottam is, a héten elkezdődik a tanítás is. Nekem talán az hiányzik inkább, hogy kimenjek, emberek között legyek stb., emiatt viselem ezt picit nehezebben és lehet emiatt is eszek többet.
2020. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs időm egész nap zabálni. Dolgozom, ha végeztem akkor festem a nappalit meg a konyhát. Ha ezekkel is végeztem és az idő is engedi, akkor füvesítek, palántázok, ások stb. Ha "halálra unnám magam", akkor végre előveszek egy jó könyvet.
2020. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem sok étvágyam van a kevés mozgás mellett, most fogok csak reggelizni. Unatkozni még bezárva se vagyok képes, ahhoz rettenetesen fantáziátlan embrnek kell lenni szerintem.
2020. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!