Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek volt bokatörése, az...

Akinek volt bokatörése, az mesélne, hogy hogyan épült fel belőle? Van e szövődménye?

Figyelt kérdés

Sajnos eltörtem a bokám.

Lassam leveszik a gipszet, de nem nagyon jó még semmi.

Meg megőrülök itthon.


Műteni kellett, meg csavar, lemez is van benne :(


24f


2020. márc. 24. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

az idojarast meg fogod erezni.

fajni fog s frontoknal stb.

2020. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem lesz a régi s figyelni kell rá.


Nekem csak részleges inszalag szakadásom bolt ott bokában, de mai napig érzem, tapasztalom, hogy nem úgy működik ahogy anno.


+ Sok mindentől függ mennyire lesz necc


Hogyan törött, milyen irányba, mely részek, mennyire szilánkosra stb.

2020. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a szívs, hogy pont a jobb lábam.


Tudnék így vezetni a jövőben pl? Vagy örökösen érezném?


Amúgy elvileg külbokatörés. Elvileg csúnya volt, de több doki szerint "szépen összerakták".

Hogy szilánkos e..az passz. De elvileg egy kicsi szilánkot kivettek.

2020. márc. 24. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is számít milyen korban törik el. Fiatal vagy 24 eves biztos megfogod az elején érezni amikor leveszik a gipszet hiszen az izmokat nem használtad ott tornáztatni kell gyakorolni. De az egyik ismerősömnek is tört már el a lába ő vezet terheli dolgozik. Persze az elejen vigyázni kell be kell tartani amit az orvos mondd az időjárást meg fogod erezni és a hosszabb terhelés utan lesz este amikor fájni fog, de hidd el nem reménytelen a helyzet ha szép lassan is mindent tudni fogsz csinálni amit ezelőtt.
2020. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is tört már el a bokám, egy kisebb-motoros balesetben, illetve 2 szalag el is szakadt, viszont nekem nem műtötték meg hálistennek, veled ellentétben, hanem csak 6 hetes gipszet kaptam. Az én tapasztalatom alapján, igazat tudok adni többieknek, hogy miután leveszik, fájni fog, sajogni, és minden miatt érezni fogod (időjárás, szokatlan pozíció stb.). De ha lassan, fokozatosan vissza szoktatod, akkor biztosan nem lesz maradandó dolog. :) Nálam a gipsz levétele után másfél évvel jött el az az állapot, hogy nem tudtam melyik lábam tört el, annyira rendbejött. :) Úgyhogy kitartást, csak pozitívan, rendbe fogsz jönni! :)
2020. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mi történt vele, hogyan törött el neked kérdező?
2020. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!