Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most kajak ez lenne a normális...

Most kajak ez lenne a normális? :D

Figyelt kérdés
Tegnap egy idősebb nő kiakadt egy csoportban, hogy panelban lakik, és felette lakik egy kölyök kb 4 éves és sokat rohangál, dübörög,és ez idegesiti őt, ami sztem full jogos. Azt a kommentek 80%a arról szólt, hogy a nő a hülye, nem tud másokkal élni, hárpia, idegbeteg, a gyerek még kicsi, most legyen gyerek, ráadásul most ki sem mehet. Ez most komoly? A nő a hibás?
2020. ápr. 3. 09:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy. A szülőnek illene tudni hogyan lehet rendben tartani egy gyereket. Lefoglalni valahogy, játszani vele, nen hagyni hogy ilyet csináljon. De sok szülő leszarja mit csinál a gyereke csak őt ne nyaggassa.


Érdemes Zacher magyar családi mintáját megnézni. Ő jól megfogalmazza.

2020. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%

Hú... Igen, a gyakori szerint is, és készülj fel, te is megkapod majd hogy MeNj TaNyÁrA...

Igen, sokak szerint normális, hogy társas együttélésre képtelen alakok költöznek be a "kaptárba" és x másik embernek lehetetlenítik el a normális életét. Nekik JoGuK van ehhez.

2020. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam bevédeni a nőt, de csak az emberek 20%a állt mellém... azért kérdeztem, hogy most kajak velem van e abaj...
2020. ápr. 3. 09:53
 4/32 A kérdező kommentje:
Én 100%osan betiltanám,hogy 6 év alatti gyerekkel panelba költözhessen az ember....
2020. ápr. 3. 09:55
 5/32 nemaRendőrség ***** válasza:
51%

Azért nem mehet a gyerek játszótérre meg óvodába rohangálni, mert az időseket védi a kormány...

Ha nem tetszik a néninek menjen tüntetni az egész ellen

2020. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%

#4

Ez után nem is tanyára fognak küldeni, hanem a pokolba (vagy egyéb "p"-vel kezdődő helyre), rip. :D

Amúgy meg nem lenne gond a gyerekkel a panelban - én is panelban nőttem fel, csak a szüleim nem hagytak rám minden szrt és csak hagytak nőni mint a dudvát. Nálunk pl nem volt rohangálás a lakásban.

2020. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#6 jó, akkor az olyan gyerekeket tiltanám ki, akiket nem bírtak megnevelni :D
2020. ápr. 3. 10:01
 8/32 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos ma a nevelés címszó alatt azt értik, hogy azt csinál a purdé, amit akar. Ha rászólnak, attól sérül a lelkivilága. Egyébként csak addig helyesel a sok ostoba barom, amíg nem költözik a fejük fölé egy hasonló mentalitású család, hasonló kölyökkel. Egyből átgondolják, hogy kinek mihez is van joga.
2020. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerű biológia. Egy gyerek akkor normális, ha futkos, ugrál, és hangos. Ez többek között erősen összefügg a testméretével a tüdőkapacitásához képest. A TSMT torna és a többi most divatos xarság is azért kell egyre több gyereknek, mert a nagymozgások, a beszédfejlődes, az írás készség, stb, mind összefügg.

Egyáltalán nem normális, és végképp nem egészséges, hogy egyre több gyerek egész nap ül vagy fekszik. Közben pedig a többség vagy tévét néz, vagy mobilozik. Akkor se, ha a szomszédokat ezzel nem zavarja, és minta családnak tűnnek zárt ajtón keresztül.


Az tény, hogy most nics ovi, nincs suli, nem járnak össze a barátok, és nem mehetnek a játszóterekre. Pont azért, hogy a nyugger nyanyák még 5-10 évig tehessék tönkre a szomszédok mindennapjait. A gyerek ugyanis kiheveri a korona vírust, vagy csak hordozó.


De tényleg egyre méltatlanabb ez a generáció, hogy védjük őket. Pláne a gyerekeink jövője árán.

2020. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, amúgy viccen kívül óvatosan, én kaptam már nem egyszer fenyegetőző üzeneteket hasonlók miatt, mert pl leírtam hogy zavar egy kölyök, és xy helyre nem biztos hogy kellene vinni...
2020. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!