Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez gáz vagy baj?

Ez gáz vagy baj?

Figyelt kérdés
A fészbukon nemlájkolok senkinek ,nemosztok meg csak max zenét,nemköszöntök fel senkit és nemkivánok jókivánságokat ünnepekkor.a valóéletbe nemjopofizok senkinek nemszoktam feltünősködni,nemkacagok csak azért hogy másnak jo legyen eröltetve.. csak akkor amikor tényleg tetszik.nem eröltetem magsm másokra inkább visszafogott vagyok,és csak azzal érzem jól magam akivel egyhullámhosszon vagyok. Nemszeretek pletykázni és kibeszélni másokat es lenézni se, nemtudok senkit beárulni. Vagyis nemvagyok vamzer spicli,nagy az igazságérzetem és feldühit az igazsàgtalanság .ez gàz?vagy normális?

2020. ápr. 13. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Az a gáz hogy ezt meg kell kérdezned idegen ismeretlenektől.

Amúgy semmi baj nincs vele normális.

2020. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak a kiváncsiság miatt.
2020. ápr. 13. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem posztolok semmit, nem írok hozzászólásokat, csak egy fényképem van fent. Több száz ember van a tiltólistámon, nem igazolok vissza senkit, csak akit tényleg ismerek. Egyedül csak chatelni járok fel a facebookra, cikkeket olvasni és követem a kedvenc hírességeim oldalát. Ja! És nagyon titkos a névjegyem. Senki nem lát semmilyen adatot rólam, csak a nevemet. Nem láthatja senki, kik az ismerőseim, hol lakom, hol születtem, hol dolgozom és hova jártam iskolába.


EGYÁLTALÁN NEM GÁZ!


20/F

2020. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Normális. De nem vagy egy különleges hópehely.
2020. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaki olyan 1-2 hete kérdezte itt, hogy mit jelent az "önigazoló kérdés". Na, ez pontosan az.
2020. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5 Na az ő válaszának 100%osnak kéne lenni.

Nyers igazság sokszor fáj egyeseknek.

2020. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!