Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy idegen civilizáció a...

Ha egy idegen civilizáció a gyakorikeresek.hu oldal alapján készítene leírást az emberiségről, mit gondolna?

Figyelt kérdés

Szóval adott a szitu, egy fejlett, idegen civilizáció kíváncsi rá, hogy pontosan miféle élőlényekkel akar kapcsolatot létesíteni és ennek feltérképezése érdekében megnézi ezt az oldalt.

Ha csak pár kategóriát is néznek meg, pl kíváncsiak a párválasztási szokásainkra, akkor elsődlegesen annak a csapatnak hinnének akik azt hirdetik lassan szektás meggyőződéssel, hogy minden nő qrva és egy m osztályos BMW nélkül szóba se állnak szegényekkel, vagy az itt lévő "csajoknak" akik már 5 méterről látják a másik fél lelkét és a külsejét észre se veszik. (Ne értsetek félre szerintem mindkettő szánalmas de na az idegeneket melyik győzné meg?). Vagy mit gondolnának a közállapotokról, amikor belenéznek a sport-mozgás kategóriába és rájönnek, hogy az egész világ egy gettó és csak a Föld elit harcosai a wing-stun kungfusok mernek szembe szállni ezzel a fertővel? Vagy akár a munkáltatók hozzáállásáról, amikor elolvassák ödönke és obelix kérdéseit.

Három az értelmes, intelligens válaszokat, hogy megvitassuk ezt a világot nagyban meghatározó problémát.



2020. ápr. 18. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon meglepődnének, mert az világosan látszik, hogy minden ember tudja a megoldást bárki problémájára, aki nem saját maga. Le lennének nyűgözve, hogy mindenki ért mindenhez a gyerekneveléstől aaz autószerelésen keresztül egész a tudományokig. És még megállapítanák, hogy a Föld bolygón a panaszkodás egy alapvető szükséglet.
2020. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Csodálkozna, hogy hogyhogy életben maradtunk, mert ezen az oldalon olyan szánalmas görcs férfiak vannak, hogy csak ők lennének, senki sem szaporodna.
2020. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy anoním oldal, itt általánosságban a gondolataikat mindenki felnagyolva adja elő - viszont nem láttam még az összes kérdést és választ, hogy átlagot tudjak vonni. Viszont személyszerint az itt kétféle jellemző személyiség van: a nagyon alja depressziós és a pszichopata, akinek csak saját maga számít. A középút elenyésző.
2020. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony hihetetlenül meglepődnék, hogy az a bizonyos idegen civilizáció honnan a göthös fenéből tud magyarul? 😀
2020. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 és angolul honnan tudna?

Ha már megtanulnak valami idegen nyelvet akkor kell a kihívás szerintem :D

Jók a válaszok jöhetnek még.

2020. ápr. 18. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon (nem) tetszene neki ez az egész, az tuti.
2020. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4. Lehet, az idegenek űrhajójában van fordítóprogram, ami lefordít minden hallott vagy olvasott szöveget az univerzumban található összes nyelvről az ő nyelvükre :D
2020. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis szerencsével rájönnének a %-ok súlyára.


Mert azért a tapló, köpködő, csőlátású válaszok le is vannak általában pontozva.

2020. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Elcsodálkoznának hogy mennyi zseni van.
2020. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!