Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább puffadással, hasmenéssel, hascsikarással, ételmérgezéssel kapcsolatos sztoritok?

Figyelt kérdés

Nekem ez:


Olyan helyen voltam, ahol egész nap fűszeres csirkét és almalevet kaptam.


Éppen fotózni akartak minket, amikor hirtelen glugyogni, zuborogni kezdett a hasam. Ki akartam menni a mosdóba, de nem engedtek. Pedig én mondtam, hogy jó lenne, mert hamarosan baj lesz. Nem engedtek ki, így egy perc múlva összefostam magam, mellé még erősen csikart a hasam is.

Kínomban csak annyit tudtam mondani, hogy "én megmondtam", illetve "köszönöm, hogy egész nap fűszeres étellel és almalével tömtek, merre találom a mosdót".

Még mielőtt a mosdóba értem, hirtelen egy hatalmasat fingodtam, mert nagyon feszített a sok fűszer.

A WC-n órákon át szenvedtem.

Nagyon kínos volt!

Nem kívánom senkinek ezt az élményt.

Utána otthon váltakozva jártunk WC-re a húgommal (ő egy kínai kifőzdében kapott ételmérgezést)

Szegény rosszabbul járt: egész éjjel fosott és hányt, ez ment 2 teljes napig.


Szerencsére azóta nem történt ennél kínosabb eset.



2020. ápr. 21. 16:11
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
41%

Hát, nem ilyesmi, de egyetemünk utolsó évében a férjemmel elkaptunk valami durca influenzát. Felső-légúti tünetek, 39 fokos láz, meg fosós-hányós vírus. Én konkrétan úgy ültem a wc-n, hogy előttem meg tartottam a lavórt.

Kellemetlennek nem volt az, mert hát itthon voltam, de annyira gyenge és bágyadt voltam, erőtlen. Utána mentem a fürdő irányába, és elvágódtam, összeestem.

2020. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Késve értem be egyetemi órára, odafelé útközben már éreztem, hogy kell, de mondom egy órát kibírok.


Az amúgy is unalmas óra (főleg, hogy kevés létszámú szeminárium) még rosszabbá tette a várakozást. Egyre jobban feszített a hasam, és mocorgott, de szinte csak lányok voltak a teremben. Így konkréten kikérezkedni, és 10 perc múlva visszajönni egyértelműen leesett volna mindenkinek a helyzet. 20 perc telt el a másfél órás órából, viszont már egyáltalán nem bírtam ki annyira szorított a dolog, ha várok még egy szorítást tuti végem van. Így gyorsan előkaptam a telefont, kicsit feljebb emeltem a pad felé, hogy lássa a tanárnő is, hogy nyomkodom. Majd elég hitelesen előadtam, hogy van egy hívásom fontos és fel kell vegyem. Telefonnal a kézben kimentem, rögtön elraktam a telefont ahogy bezártam az ajtót és rohantam a wc-re.

Bezártam a wc ajtót is, meg nyilván a fülke ajtót is, azonban kicsit hangos volt a "teljesítmény", így hiába volt köztem és a szeminárium között 3 ajtó és 3 fal, mégis félve mentem vissza 10 perc után a terembe, de teljesen kielégülve hála az égnek.


Azonban a tanárnő aranyos volt alapjáraton is

2020. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Hopp, az hogy aranyos a tanárnő véletlen került a szöveg végére. Azt a közepére akartam. (előző)
2020. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Sajnálom, ami történt, de hidd el, ha nem is azonnal, de eljön az idő, amikor pukkadozol a nevetéstől, amikor ezt meséled. Kitartást!
2020. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Én gimis koromban kaptam el valami hányós-hasmenéses vírust és akkor velem is előfordult, hogy úgy ültem a wc-n, hogy közben az ölemben tartott lavórba zúdult belőlem elölről is az àldás. Ez ment kb. egy hétig.

Szó szerint féltem enni is, mert valahányszor ettem egy pár falatnyi ételt, kb. negyed óra múlva ki is jött belőlem. Még az ilyen tipikus hasmenésksor javasolt kaják is, mint a sima pirítós, keksz, stb.

A legdurvább az egészben az volt, hogy a szüleim minden nap ordibáltak velem egy sort, amiért nem megyek iskolába és szent meggyőződésük volt, hogy direkt hánytatom magam, meg titokban olyan ételeket eszek, amiktől hasmenésem lesz, csak hogy ne kelljen suliba mennem. Erre az egyik legfőbb bizonyítékuk az volt, hogy amikor bevetettek velem egyszerre vagy 5 szem széntablettát, negyed óra múlva azt is kihánytam, szerintük direkt, hogy nehogy meggyógyuljak... (Az már megint más kérdés, hogy a vírusból nem a széntabletta fog meggyógyítani, de szerintük így van és kész :D) 22L

2020. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, ekezet nelkul fogok irni, mobilrol vagyok. Kozepsulis voltam, minden evben a sulival elmentunk a Kamaraerdei ifjusagi parkba piknikezni ilyesmi. HEVvel meg villamossal lehet odajutni. Amikor mar elindultam itthonrol, ereztem higy kesobb ebbol baj lehet, de idom mar nem volt toalettre menni mert elkestem volna a hevet. Ulok a heen, gorcsolt a hasam nagyon-nagyon, neha kirazott a hideg is. A Batthyany teren volt a talalkozo, ott mar nagyon erosen kellett tartanom magam, nem talaltam wct sehol. Tudtam, ha felszallok a villamosra befogok fosni, az egesz suli szetszekall majd amig odajarok meg egyebkent is ki akar befosni :D Odamentem kerekperec a tanarnohoz es megmondtam neki a frankot: " Tanarno, ha most nem enged haza osszefosom magam!". Nagyon megerto volt, elengedett. De most jon az igazan MÓKÁS resz. Felugrottam a hevre, mondom majd a Kaszasduloi auchanba elintezem. Mar izzadtam, razott a hideg, szoritottam magam teljes erovel be ne menjen a dolog. Leszalltam, elkezdtem sprintelni az auchan fele, de az sem volt jo, mindig azt ereztem kijon azonnal..ha lassan setaltam akkoris ez volt. Na beerek, kerdem a biztiort merre a kibaxott wc, mutatja, berohanok erre mind a ketto ROHADEK fulke foglalt. Ott omlottam ossze, mondom belefosok a pisszoarba azonnal...elkezdtem nyomni magam a falhoz, mostam az arcom hideg vizzel, imadkoztam minden....mar csatoltam ki az ovet oke akkor pisszoar es ennyi, de kijottek az egyik fulkebol es megusztam :D De egyebkent visszagondolva, elmehettem volna nyugodtan a noi wcbe is, de akkor nem birtam gondolkodni tisztan :D
2020. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ennél enyhébb, de én röhögtem magamon. :D


3x45 perc matek, egyben. Egyre jobban fájt a hasam!

Már gondolkoztam, hogy fogom kibírni a végéig, de a tanárnő elengedett minket kb 30 perccel hamarabb.


Én a negyedikről le az alagsorba a hatalmas mosdóba, leghátsó fülkébe és jöjjön, aminek jönnie kell!

Kb negyed órán át, jó hangosan.


Amikor kijöttem (majdnem piros arccal), akkor láttam, hogy a szembefülke zárja is piros. Ha tényleg volt bent valaki és nem azért zárták le, mert rossz, az azért ciki. Bár ebben az esetben őt se értem, mit csinált bent 15 percen keresztül, síri csendben. :D

2020. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Na mit csinált volna 15 percen át? Nyilván idegösszeomlást kapott szerencsétlen és transzba esett:D szuper sztorik
2020. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Megettem egy "kontiner" aszalt szilvát, - mert finom volt. Aztán annyit ültem a fajanszon, hogy GYAKORLATILAG átlangyosodott alattam. Megtisztultam! :)
2020. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Velem sok ilyen sztori volt, valamiért nagyon hasmenéses vagyok. Suliban is még anno rengetegszer kéretszkedtem haza mert ott pl.sosem mertem elmenni wcre :D

Van egy amire viszont számomra nagyon kellemetlen visszagondolni a mai napig :D pár éve volt, éppen friss, pontosan 2-3 hónapos kapcsolatunk volt még a párommal, (azóta a férjem és van egy gyermekünk is :D) mikor meghívtak nyaralni az egész családjával. Izgultam is a jó benyomás miatt, na meg valami amúgy is volt a gyomrommal, már a több órás buszút alatt is szenvedtem, izzadtam, pihenőknél is már mindenki csodálkozott, hogy nem akarok rágyújtani, mert egyébként dohányoztam, de nem mertem, mert az mégjobban rám hozza. Nagy sokára felértünk a szállásra, a páromat megkértem menjen át a másik szobába ahol a többiek vannak, mert még ilyen téren szégyenlős voltam. Amint kiment rohantam a wcre.. Ciki, nő létemre, de elég hangosra sikerült a dolog. Mikor végeztem, piruló fejjel mentem át a többiekhez. Láttam az arcukon, hogy biztosan hallották, majd később a párom elmondta, hogy a bátyja megjegyezte, poénból, milyen "férfiasan sz*rtam" 😂😂😭😭😭 persze jót röhögünk rajta már, de életem legkellemetlenebb élménye ez

2020. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!