Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pasik is szokták kitalált...

A pasik is szokták kitalált sztorikkal szórakoztatni a beszélgetőtársukat?

Figyelt kérdés

Itt feltettem egy kérdést aminél elkezdtem egy hölggyel beszélgetni, mert érdekeset válaszolt. Egész kis élethelyzetet vázolt fel nekem ami iránt érdeklődést is mutattam de amikor jobban elkezdtem belekérdezni, hogy jobban értsem a problémáját kiderült, hogy teljesen kamu az egész élethelyzet és épp most költi a mesét.

Ebbe már többször belefutottam nők részéről. (lehet túl kevés pasival beszélgetek vagy nem érdekelnek annyira az ő problémáik :D )

De most komolyan közöttünk is vannak olyanok akik ennyire unatkoznak? Vagy szerintetek mi lehet ezeknek az embereknek a motivációja?


2020. ápr. 26. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Asszem megint eltoltam és úgy sikerült kérdeznem, hogy lehessen a nőket köpködni de nem ez volt a cél hanem inkább annak a megértése, hogy van-e különbség nő és férfi között ilyen téren és ha van akkor mi lehet az.
2020. ápr. 26. 16:31
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg férfiak is csinálják, mivel emberi tulajdonság, és emberek vagyunk.
2020. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha én mesélek valamit az igaz az első szótól az utolsóig, csak általában a másik fél nem ismer emiatt azt hiheti, hogy kamu vagy mély következtéseket von le és később gondolja, hogy itt valami kamu.


Elmondok 2 sztorit bulikról és rögtön alkoholista, csajozós pasi leszek a szemében aztán kiderül, hogy egy félénk szar vagyok és olyan mintha hazugság lenne az előző 2 történet. Pedig nem, csak nem ismer eléggé.

2020. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem találok ki sztorikat, de van, hogy a mástól hallottat a magaménak mondom el, ha úgy érdekesebb.
2020. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"épp most költi a mesét"

Verset szoktunk költeni, mesét írni szoktunk

2020. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#6 de miért teszed? Le akarod nyűgözni a hallgatókat vagy mi az indok?


Amiket én hallottam azok többsége olyan volt ami bár érdekes de nem megfelelő arra, hogy a nő iránt mint nő tudjak érdeklődni. (sőt még arra se voltak jók, hogy mint ember, mert általában ilyen szappanoperás szerelmi háromszögek, vagy családi viszályok amibe én már nem férek be)

2020. ápr. 26. 16:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Pasiknál ha hallottam kamut akkor azok inkább arra vonatkoztak, hogy magukat a nők számára vonzóvá tegyék. (ilyen olyan jól menő cégvezető vagyok, jó autóm van ...)
2020. ápr. 26. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet még nem hallottam. Egyik nemtől sem.
2020. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!