Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mi? Bárkit kiválaszthatnak...

Ez mi? Bárkit kiválaszthatnak tesztelésre?

Figyelt kérdés

[link]


Egyik ismerősöm linkelte nekem!



2020. ápr. 28. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Melyik része nem világos?
2020. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl hogy mi alapján választják ki az embereket.
2020. ápr. 28. 12:43
 3/8 A kérdező kommentje:

"reprezentatívan és véletlenszerűen a KSH adataira támaszkodva levélben és telefonon megkeresnek a munkatársaink"

Én nem akarok semmilyen vérvételen részt venni, mert rosszul vagyok tőle.

2020. ápr. 28. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Ezt nem tehetik meg, ahogy a kötelező oltást sem, ha lesz ellenanyag. Vannak személyiségi jogaid. Ha beteg vagy, akkor otthon maradsz, kifekszed és ha meggyógyultál, mégy dolgozni. Ha nem, visznek a kórházba vagy a temetőbe. De hogy csak úgy, szúrópróbaszerűen tesztelgessenek, és esetleg vérvizsgálattal, az nonszensz. Ott már az ombudsmanhoz kell fordulni.


Az egész koronavírus nem olyan veszélyes, mint amit fújtak belőle. (A normál influenzajárványo 30%-a koronavírus, ha nem tudta volna eddig senki.) De hogy ennek OKÁN és ÜRÜGYÉN zsarnokságot csináljanak, azt sehol sem szabad hagyni!

2020. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a KHS munkatársai keresnek meg, akkor csak adatokat gyűjtenek, nem szúrkálnak. Nyugalom. És még akkor is megtagadhatod az adatszolgáltatást, mert jogodban áll.
2020. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"A tesztelésben való lakossági részvétel önkéntes és ingyenes"
2020. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Bárkit kiválaszthatnak, de nem kötelező belemenned, ha kiválasztanak, és nem akarsz részt venni, elutasítod, választanak mást. Én vállalnám, mert érdekel, hogy mennyire lehetek érintett, munkába kell járnom, tömegközlekedést használok. Volt egy náthám láz nélkül pont március elején, egy kollégámnak egy erősebb influenzája volt ugyanakkor, lázzal, és ő gyanakszik a koronavírusra is, de nem tesztelték.
2020. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem értelek benneteket, eddig az volt a baj, hogy kevés tesztet csinálnak, most többet akarnak, most meg az a baj. Bármit tesznek semmi nem jó.
2020. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!