Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne Számodra a lehető...

Mi lenne Számodra a lehető legnagyobb megtiszteltetés a világon?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok teljesíthető és lehetetlen dolgokat is, ha van ötletetek! :)

Köszönöm a válaszaitokat!



2020. ápr. 28. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Semmi. Nincs szükségem rá.
2020. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Leszopna Erzsébet királynőm
2020. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha álmaim áhított pasija feleségül kérne.
2020. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Húha.... jó kérdés.


Amit én megtiszteltetés alatt értek, ahhoz valami nagyot kéne alkotni, és azért dicséretet kapni. Mondjuk amikor Deák Bill Gyula megkapta a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjét, mint a legnagyobb magyar blues énekes.


Vagy ugyanezt kapta meg Szabó Gyuri bácsi is a bükki füvesember.


De megtiszteltetés, ha a világon bárhol a te győzelmed miatt hangzik el a magyar himnusz.


Na mármost én semmi nagyot nem alkottam, így nem is vágyok ilyesmire.


Max bakancslistám lehet, de az más téma.

2020. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A Tántorgó Bélférgek nevű bandával fellépni a Wembley arénában. Az utolsó szám előtt megkérném aa tömeget, hogy háromra síkitás szia Laci báá. Aztán ki írnám minden létező fórumra... Vén köcsög igazam lett. (ö a nevelőapám aki minden gondolatomat hülyeségnek tartja)
2020. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak én vágyok itt megdicsőülni... :D


Na, nem gond, legalább kevesebb az ellenfél. =)


Köszönöm a válaszaitokat, mindenki zöldet kapott!


Ha valaki esetleg írna még, természetesen továbbra is örülnék neki. :)

2020. ápr. 29. 12:55
 7/18 anonim ***** válasza:

Szamomra az, ha elismernenek az emberek. Alacsony vagyok es van rajtam sulyfelesleg is, de viszont nem vagyok hulye es a munkamat is mindig a tolem telheto legjobban vegzem.De ha mondjuk vkit eloleptetnek, vagy jobb szerzodest kap, vagy vezeto beosztasba tesznek, az sosem en vagyok. Ugy erzem, hogy a kulso adottsagaim miatt itelnek meg, es mindig a szebbnek, magasabb embereknek kedveznek. Parom sincs mar jo ideje, senki sem kivancsi ram.

En erre vagyom a legjobban, hogy vegre en is es a hozzam hasonloaknak is legyen eselyuk az elobbre jutashoz.

Es egy olyan ferfi legyen mellettem, aki nem szegyel engem masok elott, hanem buszke, hogy en vok a parja. Es mellesleg nem nyomorék. (A draga barataim mondjak sokszor, hogy esetleg ne a szoke hercegre varjak, hanem kezdemenyezzek en olyanoknal, akik nem talalnak maguknak barátnőt, mert vmi gond van veluk.)

2020. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: A kérdésed arra irányult, hogy a VILÁGON mi lenne a legnagyobb megtiszteltetés számunkra.

Természetesen ezen a romlott gépezeten túl nekem is ez a legfontosabb vágyam, hisz hosszútávon csak ez számít, - ezért igyekszem így élni, amennyire tőlem telik, jó példát mutatni és jobb irányba terelni másokat is.

2020. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én semmit se veszek megtiszteltetésnek. Udvariasságból nyílván azt mondom, hogy megtisztelnek. De nem érzem valójában így. Szóval az elsőhöz hasonlóan nekem sincs ilyen.
2020. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
ha Magyarország ismét élhetö lesz, azt nagyon nagy megtiszteltetésnek fogom venni.
2020. nov. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!