Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit is jelent...

Szerintetek mit is jelent pontosan hogy a vér nem vállik vízzé?

Figyelt kérdés
valaki leírná pontosan mit is jelnet mert hiába edztem régen mázsákkal jártam meg poklok polát egyszerűen félelem ami bennem van félelem attól valki elkap stb leordítt meggátol a céljaim elérésében pedig nekm aztán lenne mivel visszavágnom??? Tényleg vér szálítt mindent elmét is köze van annak ahogy az ember viselkedik stb???
2020. ápr. 30. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan azt jelenti, mint "az alma nem esik messze a fájától". Az örökletes tulajdonságaidat, bármennyire utàlod is, nem tudod megtagadni, előbb-utóbb kiütköznek.
2020. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát belénk van kódolva akkor családban valki volt ilyen féllős??? szerintetek ?
2020. ápr. 30. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez, ebben a formában b..romság. Inkább menj pszichológushoz, aki majd rendbe tesz téged.

Túlságosan paranoiás vagy, aminek semmi köze ahhoz, hogy x vagy y rokonodnak volt-e ilyen.

Te saját magad tetted ilyenné.

Mi is váltotta ki nálad ezt az alaptalan félelmet?


"Egyetlen állandó, a változás maga." Hérakleitosz

2020. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát egy csomó dolog kiváltotta félemet traumák ugyanzaokat áttéltem mint a gyilkosok és ugyanzaokat mint akiket halálra szurkodtak nagyon rossz dolgokon keresztül mentem szóval szerinted lehet ennek köze hozzá?
2020. ápr. 30. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Ezért javasoltam a pszichológust.
2020. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj pszihologushoz kelet volan mennem nem pedig hülye pszihiáterhez
2020. ápr. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!