Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan emberek a...

Vannak még olyan emberek a világon (akár itt is), akik tényleg csak jót akarnak az embereknek, és a világnak?

Figyelt kérdés

Igazából én szinte csak jót akarok az embereknek, és ez meglátszik az ötleteimen is, meg úgy mindenemen... Ti ismertek még ilyen embereket, akik valami jót akarnak elérni, ebben a világban? :)

És esetleg, hol, és hogyan lehet őket megtalálni?



2020. máj. 3. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Rengeteg ilyen van. Sokak eletrajzat is szivesen olvasom. Pl Assisi Szent Ferenc, Terez anya.
2020. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én például nagyon szeretnem ha ez a vilag csupa josagbol állna. Csak sajnos sokszor találkozom es hallok aljas dolgokról ami nem mindig hagy pozitívan gondolkozni. A multambol kifolyólag eléggé elrontottam az eletem es sokszor voltam kegyetlen /igazsgtalan másokkal csak mert ők is velem. De ma mar mindent másképp csinálnék és szeretnék jót tenni azzal is aki nem érdemli meg. Rosszért rosszal ne fizess, tartja a mondás...

21L

2020. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Törekszem rá, hogy ne ártsak a teremtményeknek.
2020. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jóságot egyedül háborúval lehet elérni ebben a világban, nem teréz anya féle "jajj ne csináld légyszíves fiam" dumákkal. nem teréz anya kell ezeknek, hanem mondjuk egy che guevara, aki rendet tenne a sok kcsg között. én is hiába próbálok finomkodni, ha az emberek egyszerűen figyelmen hagynak minden tényt és tovább fújják a baromságaikat, lásd például azokat, akik szerint a koronavírust az állam fejlesztette ki. smh -.- ha azt időt amit konteók szövésére pocsékol inkább valami hasznossal töltené, pl elmenne természetjogi aktivistának, és kiállna azért, hogy ne legyen méreg még a levegőben is, akkor sokkal előrébb lenne ez a világ. bár az ilyen emberek szellemi szintje alapján valszeg a klímaváltozást is tagadják, igazából nem csodálom, hogy egy ilyen világban trumpot a "fake news" szövegeivel meg tudták választani.


szóval birkáknak mondhatsz bármit, ezeken a szeretet már nem segít, bármennyire is akarnám, ennek ellenére a közvetlen környezetemben segítek az embereknek mert jót akarok nekik és nem bírom látni ha szenvednek vagy igazságtalanság történik velük, de ennek ellenére el kell ismerni, hogy háború nélkül új világ se épül.

2020. máj. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Akkor ti engem nem fogtok szeretni, de ha már ennyi jót akaró ember van itt, csak megosztom, hogy én meg azért tanulok jogi pályán, hogy a politikából kitömködjem a zsebeim. Ennyi, ez van. Felismertem magamban a képességeim, hülye lennék nem kihasználni.
2020. máj. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!