Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha online rendelés után az...

Ha online rendelés után az oldal azt írja, hogy szállítva, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem valamit és az oldalon az van kiírva, hogy szállítva. Ugye ez azt jelenti, hogy szállítás alatt van, és nem pedig azt, hogy már elvileg megérkezett? Mert amúgy két három munkanapon belül kéne megérkeznie és előtte telefonálnak. Ne engem nem hívtak még és elvileg hétfőnél hamarabb nem is érkezhet. Ugye nincs semmi hiba, csak én értettem félre? Nem akarok e-mailt írni, ha csak én vagyok lüke
2020. máj. 8. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Azt jelenti, hogy a webshop már elengedte a csomag "kezét", feladták, már csak a futár kell, hogy szállítsa neked, illetve, hogy előzőleg felvegyék veled a kapcsolatot. E-mail-t, vagy sms-t fogsz kapni a szállítás várható idejéről.
2020. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!