Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kerékpár őrültként egy megfigy...

Kerékpár őrültként egy megfigyelésemnek szeretnék hangot adni? (! )

Figyelt kérdés
Állítólag olyan nagy szegénység van az országban, mégis rengeteg ember megteheti hogy 5oo-6oo ezres bicókkal tekerjen. Miből??? 😀 Nekem 75.ooo ft-os biciklim van, az ismerősöm meg úgy döntött hogy hobbiból vesz egy bringát, egyből 575.ooo-ért... 😀
2020. máj. 11. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ebből a kérdésből nem derül mit szeretne tudni a kérdező.


Irígy vagy??? Foglalkozz a saját életeddel...

2020. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a szegénységet pár ember életéből megállapítani.Az ország nem csak néhány városból áll. Engem speciel sosem érdekelt más vagyona, ingósága szerintem jobb ha te sem foglalkzol vele. Annyi lehetőség van, hogy belegondolni is fárasztó. Autó helyett vett egy drága bicót, kölcsön, régóta spórol rá stb...
2020. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ember egyáltalán nem engedhet meg magának semmilyen kerékpárt, vagy 20-30 éveset használ, mert az van.

NE Budapestet vedd alapul, és ne azokat, akik csa szórakozásból kerékpároznak.

2020. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy vagy te kerékpár őrült...
2020. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
NAV árverésen fillérekért van. Vannak hatósági árverések külföldön is. Ja és részletre is lehet venni. :)
2020. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
látom megint beindultak a megmondóemberek :) ha egy picit is merek más pénztárcájában túrkálni, egyből megy a berregés, mert ti biztos hogy soha nem csináljátok ezt :D
2020. máj. 11. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez neked miért is fáj? Nekem 450-ben állt meg de 3 évig gyűjtöttem rá :)
2020. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az a gáz ,ha 32 éves 5000 forintos bringával tartom a 25 km/h átlagot ,a farmer trikó ruciban veled.

Mondjuk a bicó újnak számít, mert amolyan időkapszula lelet.

2020. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!