Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol/hogy tudnám kamatosztatni...

Hol/hogy tudnám kamatosztatni a nagy, könnyen bővíthető lexikális tudásom? 19/F

Figyelt kérdés

Földrajzből csak középszintű érettségit tettem, de egy hónapja egy nap alatt megtanultam az összes topográfiai fogalmat és csak kétszer ismételtem át és ma hibátlanra megírtam azt a részt. A töri érettségim úgy írtam kb 70%-ra, hogy szinte nem is tanultam rá, csak tudtam alapból egy csomó érdekességet. Matekból és infóból emelteztem/emeltezek, mert ezeket is nagyon jól átlátom.

Ami érdekel/érdekes azt villám gyorsan megtudom tanulni és el se felejtem.

Barátaimmal való beszélgetésekből kiderült, hogy pl. sztár világról, sportról, növényekről sokszorosan többet tudok mint ők együttvéve, pedig ezeket a dolgokat nem tanultam, csak max 2x láttam/olvastam valahol.

Honfoglalóban 16 éves korom óta szinte soha nem vesztettem velem egyidősek ellen.



2020. máj. 12. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Keresd olyan emberek társaságát, akik szeretik az okoskodást, - ott garantált lesz a sikered.
2020. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
lehetsz hivatásos honfoglalózó.
2020. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Kvzműsorokban lehet sikeres, akinek ilyen tudása van. Vagy kocsmakvízekben.

Amúgy szerintem ez tök jó, részben én is ilyen vagyok, mármint tudok egy csomó "haszontalan" dolgot, és rám is, úgy, mint az első, azt hiszik sokan, hogy okoskodok. Nem értem, miért bűn többet tudni?

2020. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehetnél mondjuk idegenvezető, ha jól beszélsz;és mondjuk akár tudsz jól idegennyelven is kommunikálni, de egyébként igen, kvízműsorban lehetnél jó. :)
2020. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk elolvashatnád a 'A magyar helyesírás szabályai' című, méltán híres bestseller-t, hátha abból is ragadna rád valami. "Kamatosztatni"... beszarás.
2020. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!