Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire béna...

Miért vagyok ennyire béna ,hogy tudom ki lopta el a telefonomat ,de nem merem megkeresni az illetőt??

Figyelt kérdés
Tehát elloptak egy telefont sőt kettőt is de nem mertem eggyik után menni se az illető után pedig fontosabb volt mint az életem és másikat pedig odadtam valakinek a templom előtt és elfutottam pedig azt is tudom hova került kikehez és nem mertem oda menni azokhoz akiknél van pedig még a nevét is tudtam szerintetek hogy lehetek ekkora béna??? Miért vagyok 28 évesen ilyen félős szerintetek ???
2020. máj. 15. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ha félsz, tegyél felejelentést a rendőrségen és kész.
2020. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én tettem is először is de azt mondta a gyerek hogy ő odadta elsőből nem lett semmi másodikal pedig nem is foglakozta! nekem kelt volna személyesen elintézni a dolgot
2020. máj. 15. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!