Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha valakivel...

Miért van az, hogyha valakivel kedves vagyok, akkor az egyből azt hiszi, hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom kedvesnek lenni egy tök jó dolog, hiszen nekem is jól esik, ha velem valaki kedves. Viszont azt nem tudom megérteni, hogy ebbe miért kell egyből hátsó szándékot belelátni.
2020. máj. 22. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert a kedvességet és a közvetlenséget nagyon könnyű összekeverni valami mással.
2020. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ismerős. Néha kissé ragaszkodóak tudnak lenni... minden áldott nap írnak és írnak (Még avval sem foglalkoznak, hogy alig írsz vissza, de csak írnak...). Ezért inkább már bunkó kezdek lenni mint kedves...
2020. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert a legtöbb nő nem kedves hanem lenéző, teljesen semleges. Ezért örülnek neki ha valaki kedves velük.
2020. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig jobb, mintha inkább téged használnának ki...
2020. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy angol ember biztos, hogy hatso szandek nelkul, de esetleg udvarias beidegzodesbol kedves.

Sajnos Magyarorszagon nem egy ritka tapasztalat, hogy valaki nem oszinten, de nem is konvenciobol kedves, hanem elo akar rukkolni egy nagy keressel.

Ezek az emberek vagy tul sok ilyet tapasztaltak, vagy magukbol indulnak ki.

Egy jo emberismeronek mondjuk illik latni, mikor oszinte.

2020. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is elő szokott fordulni.
2020. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!