Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell fuckboi-á válni?

Hogyan kell fuckboi-á válni?

Figyelt kérdés
Meguntam. Mindig én vagyok a rendes gyerek, a nagy szívű, a kedves, a törődő, akivel jó beszélni, akit szeretnek, akivel jó lenni. Mégis mindig megszívom. Eddig mindegyik barátnőm tönkre tette előttem valami fuckboi, ezért nehezen kezdenek el bízni, nehezen nyílnak meg. Én meg mindig a szívemre veszem és túl kedves akarok lenni, mindig a lánynak legyen jó, tökéletes, úgy ahogy Ő szeretné. Ha meg vége a kapcsolatnak akkor is emberként akarok kiszállni és olyankor is az Ő lelkét akarom menteni. Elfáradtam már, szét van törve a szívem, folyamatosan. Mennyivel egyszerűbb azoknak az idióta fas.zkalapoknak akik csak kihasználják a lányokat. Nem idegeskednek, nem depiznek, nem próbálnak mindig mindent helyrehozni. Végeztek, ott hagyják, tovább lépnek és kész.
2020. máj. 23. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dugj meg sok könnyűvérű IQ huszárt
2020. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexelj rövid idő alatt sok emberrel. Voila' :)
2020. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a ket veglet kozul akarj valasztani. Inkabb keress olyan lanyt akit nem kell megmenteni es eleve ne is akarj senkit megmenteni. A szemelyes hataroknak nezz utana, az elsok kozott lesz, h nem kell senkit megmentened. Te torodj a sajat sziveddel a baratnod meg majd istapolja magat. Hiszen a kapcsokat utani szomorusagot stb mindenkinek sajat maganak kell megoldani. De ugylatszik amugy, h te eleve olyan lanyokat keresel, akik nehezen biznak. Lenyegeben sajat magadnak keserited meg a baratnozest. Mindenki a mukodesehez hasonlo part keres. Neked jelenleg olyan baratno kell akit apolni kell es megkell nyitni, mert te ilyen "torodo vagy". Tudatositsd ezt magadba es keress olyat akivel egeszseges parkapcsolatba elhetsz. Akivel egyenlokent banhatsz, mert ugyan ugy megnyilik neked es nem szorul istapolasra. Hidd el, van olyan. Ja es ne akard a nyakadba venni mas problremait. Ha a lanyt "tonktetette egy fuckboi" akkor azt oldja meg maganak. Nem a te reszortod. Kezdjen kapcsolatot akkor, ha mar nem lesz tonkreteve.
2020. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nyilván nem direkt ilyen lányt keresek, csak így sikerült.

Akivel most nem jött össze igazából Ő nem akart kapcsolatot. Az elején ezt leszögezte, de ahogy beszélgettünk és ismertük meg egymást egyre jobban megkedvelt, jó volt velem beszélgetni, meg minden. Csak rájött, hogy neki ez nem megy, mert még mindig nem áll készen, pedig azért ment bele, mert azt hitte, hogy majd most megváltozik.

Lehet kicsit lelki szennyesnek használt, igazából nem bánom, mert nagyon jól elvoltunk, jókat beszélgettünk, imádtam vele lenni. Ha ezzel is kicsit előrébb jutott, hogy újra megbízzon másokban, akkor én már boldog leszek, mert talán hozzátettem valamit az életéhez.

2020. máj. 23. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, legyél óvatos a nőkkel! Tizenévesen még én is szerettem sajnáltatni magam, egyesek azonban sosem növik ezt ki. Áldozatnak állítják be magukat, aki megmentésre szorul. Aztán aki segíteni akar, mint mondjuk te, azt kihasználják.

Ne általánosíts, nem mindenki ragad meg egy 15 éves érzelmi szintjén! Ismerkedj bátran, de ha csak utalni is próbál arra, hogy segíts neki, akkor lépj egyet hátra! Felnőtt, önállóan életképes nő nem segítséget akar a férfitől. Erre a viselkedésre nincs mentség.

2020. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Teljesen igazad van.
2020. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös, köszönöm a válaszod.

Nem általánosítok, mindenki más és én mindenkinek tiszta lapot adok mikor elkezdünk ismerkedni. Próbálok ezen a túlzó segíteni akarásomon változtatni, de nem is akarok a másik véglet lenni. Az arany középutat kéne megtalálni egyszer.

2020. máj. 23. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre szuletni kell.
2020. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy ne akarj a másik végletbe átesni, viszont szerintem a megoldás hogy felismerd ha a nő csak egy lelki társnak akar, és ezt te viszont nem akarod, pl. mert többet szeretnél.

Sok nő ilyen hogy akkor is jópofizik ha semmit nem akar, de ennek felismeréséhez tapasztalat kell.

Ha csak húzza az időt, akkor minimalizáld vele a kapcsolatot, lépj tovább.

Hidd el sok olyan szitut láttam hogy a szép/okos csajnak egy szavára 3 férfi ugrik, akár évekig, mert azt hiszik előrébb fognak lépni nála - persze nem. Ez kívülről nézve nagyon szánalom, de sajnos ezt sok férfi nem veszik észre mikor benne vannak ebben.

Ezért kell tapasztalat ismerkedésben is.

2020. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!