Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha valamelyik...

Mit tegyek ha valamelyik rosszakaróm rosszindulatú pletykákkal és egyéb lejárató dolgokkal keveri a ga*ét a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Valaki nagy disznóságokat terjeszt rólam a városomban, le se tojnám ezt, de egy csomóan elpártoltak haverok tőlem, elkönyveltek engem, de sajnos nem tudok rájönni hogy ki keveri a hátam mögött a sz... Mi tévő legyek? Elköltözzek?

2020. máj. 25. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Hívd össze minden gyanusítottat és nyomozd ki aztán szólj akiknek kő aztán kész is van


-Kanál

2020. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg is tenném ha az olyan könnyű volna, mint ahogyan leírtad, de sok a rosszakaróm. Egyéb ötletek?
2020. máj. 25. 22:24
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es vagy te vagy az? azért "Kanál" mert azzal kavarod a ga*ét?
2020. máj. 25. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
#3 Remélem ezt nem gondolod komolyan -.-"
2020. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha tobb rosszakarod van, annak valoszinuleg konkret oka lehet, eloszor ezt kell figyelembe venned es megoldanod. Majd nezz utana, hogy ki terjeszti ezeket a pletykakat.. annyira nem lehet nehez kideriteni, a pletykas szemelyek nem tudnak jol titkot tartani, szoval valaki csak elmondja majd, hogy kitol hallotta. Ha ez megvan akkor szembesitsd a tenyekkel. A menekules nem megoldas!

Ja, es azok a baratok akik eltavolodtak tolled nehany pletyka miatt, nem is voltak igazi baratok. Egy barat jol ismer, szoval nem konnyu befojasolni. Tehat, jobb is neked nelkuluk.

2020. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!