Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A barátnőm párja gyakran elég nagyképűen és bunkón viselkedik velem. Beszólogat, azt hiszi vicces, de engem ez valóban zavar, hiszen én normálisan állok hozzá. Az érdekes az egészben, hogy akkor amikor az én párom is velünk van, na akkor mint akit kicseréltek, teljesen normálisan viselkedik a srác.

Miért van ez?

Én ezt azért nem értem, mert én sosem szólogatok be neki, alapvetően nem bírom az ilyesfajta viselkedést, szerintem gyerekes. A barátnőmnek már szóltam finoman, hogy engem ez zavar, de annyit mondott rá hogy a párja csak viccel.



2020. máj. 26. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit most mondok az lehet abszurd, de elképzelhető, hogy vonzódik hozzád és így leplezi. Vagy csak tényleg ilyen aki mindenből viccet csinál.
2020. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de ezt igazából teljesen kizártnak tartom. Inkább kicsit lenézőnek mondanám a stílusát. Igaz, én nem fejtettem ki pontosan. Szóval olyan megjegyzései, beszólásai vannak, hogy nekik mindenből jobb van, amit mi veszünk az gagyi, ha elmegyek hozzájuk (egyedül) akkor is arcoskodik. Ő viccnek szánja hogy: -Minek mentem oda? Hahaha.... Valóban "rettentő poénos" figura...
2020. máj. 26. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ohh vagy úgy! Akkor szerintem csak egy nagyképű idióta, aki így akarja elhitetni, hogy ő milyen jó, milyen gazdag, ezáltal is táplálva az egóját.
2020. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fa_ember16 válasza:
Vagy nem érzi magát elég férfinak vagy csak egy paraszt aki meg nincs olyan agyi szinten hogy megértse hogy nem mindenki talál ilyesmit humorosnak.
2020. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!