Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, hogyha még nagyon...

Az baj, hogyha még nagyon gyereknek érzem magam?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe. Kívülről nagyon komolynak tűnök, van egy alapból rosszkedvűnek tűnő arckifejezésem, 99%-ban feketét hordok, death metalt hallgatok, stb. Ennek ellenére úgy érzem, hogy az agyam sokkal fiatalabb mint a testem. Néha rajzfilmet nézek, a leghülyébb dolgokon képes vagyok röhögni, nem érdekelnek olyan dolgok, amik a korosztályomat. (pl. egy betegség miatt nem cigizhetek, nem ihatok, és ez nem is aggaszt, mert sosem vágytam rá, nem drogozok, a szüzességemet még bőven nem akarom elveszteni, stb.) Egyszerűen nem akarok felnőni. Ez normális? Veletek volt ilyen?
2020. máj. 28. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Volt? :) Meg igy otven utan sem mult el! :)
2020. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy tipikus 14 évest írtál le, semmi különlegeset nem látok.
2020. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Basszus, 40+ vagyok, Spongya Bobot nézek és szeretem Billie Eilish-t! Nyugoggyá le!
2020. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még gyerek van, tök normális, hogy annak is érzed magad :) Most fejezed csak be az általános sulit.

Amiket írtál, azoknak nincs sok köze a korhoz. Én 40 felett is szeretek egy-két rajzfilmet, akár sorozatot, akár egész estéset. Tök jó hülyeségeken röhögni. A felnőttek is nevetnek, viccelődnek, szórakoznak.

2020. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne éreznéd magad gyereknek, ha még az vagy :) Teljesen normális vagy, ne aggódj.
2020. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 8.-os koromban még (titokban bár), de simán barbiztam. Kevesen vannak, akik annyira "érettek", hogy ebben a korban cigiznek, drogoznak, ha igen, ott pedig valami nincs rendben.

Ne parázz. :)

2020. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16 évesen én még mindig rajongok pl a Verdák filmekért. Spongyabobot is szeretem. :)

Bőven lesz még időd felnőni, ne siettesd! Belülről amúgy is mindenkiben marad egy kicsi gyerek.

2020. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ment a pipa mindenkinek!
2020. máj. 28. 11:53
 9/9 anonim ***** válasza:

26 vagyok, de lélekben még mindig egy szeretetiányos, hangulatingadozásokkal küzdő, meg nem értett kis 16 évesnek érzem magam.

Kezem-lábam törném, ha újra annyi idős lehetnék, mint most te. Úgyhogy ne aggódj :D

2020. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!