Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tölt fel mostanában...

Miért nem tölt fel mostanában semmi, mi a bajom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje azt érzem, hogy semmi nem tölt fel, semmit nem élvezek igazán, közben meg lelkiismeret furdalásom van , hiszen nincs okom rá, hogy ezt érezzem.

Ma is elmentem barátnőmmel kirándulni szóval kimozdulok, este egy másik barátnőmmel találkozunk és bemegyünk a városba inni egyet , de szinte csak megerőszakolom magam mert nincs kedvem , de mégis én vetettem fel az ötletet.

Próbálok kijönni ebből az állapotól, de tudom hogy ez sem lesz megoldás , mert kocsmázni már utálok és borzasztóan untat.

Nincs kedvem beszélgetni a párommal, amikor megjön a munkából inkább elvonulok, mert fáraszt hogy beszélgessek vele.

Talán a koronavírus miatti itthonlét(már március óta itthon vagyok) , talán a minimális fizetés amit most kapok hónapokig ismét ott tartok anyagilag ahol 10 éve, amikor a 60 ezres fizetéssel elkezdtem dolgozni, talán a tanulásba beleölt energiám értelmetlensége vagy nem tudom mi ütött belém.

Más is volt már így , hogy viszonylag ok nélkül ilyen állapotba került?

Tudom, hogy örülnöm kellene és hálásnak lennem mindenért , és szégyellem magam amiért ilyen üresnek érzem magam.

Miért érezhetem ezt?

Mit tegyek, hogy újra visszatérjen belém az életerő, motiváció?



2020. máj. 28. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

NE ítélkezz magadon. Ez nagyon fontos mert az ítélet még több ítéletet szül és azt hisszük hogy az önsz*patással többet fogunk kapni magunkból de ez soha nem vált be. A hála megint sajnos az elcsépelt nézőpontból nézve nem hála. Az nem igazi hála amikor azért vagy hálás mert HÁLÁSNAK KÉNE LENNED. Mert hogy másnak ennyi sincs..stb a hálát így ilyen értelemben használni értelmetlen. Nem vagy azért rossz mert nem vagy hálás szóval itt megint beleestél ebbe a csapdába ezt állítsd meg ne ítélkezz magad fölött.

Rengeteg ember gondolatát,érzelmét,érzéseit át tudod venni ha nem vagy éber rá. A környezetedben élőket több száz km-ről is akár. Tedd fel a kérdést, hogy kihez tartozik ez? nem kell tudnod hogy kihez. Ez az enyém? valaki másé? és figyeld a tested reakcióját. Ha mikor ott tartasz hogy "ez valaki másé?" és megkönnyebbülést érzel soha nem volt ez az érzés a tiéd. 98%-a a trutymóknak soha nem a miénk csak azt hisszük hogy a miénk.

Légy megengedésbe önmagaddal. Engedd meg hogy szar legyen mert ellenállsz ennek az állapotnak és ugye ahol a fókusz, ott a figyelem az energia. Engedd meg hogy hamarabb távozhasson ez az érzés. :)

2020. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
családállítás? már olvastam 2 könyvet róla, szinte egészen biztos, hogy vannak dolgok, amiket biztos nem a saját tapasztalataim okoznak , de ez most nem tudom hova tenni. De amúgy köszi, lehet hogy tényleg el kellene engednem kicsit és elfogadni , hogy most ilyen a kedvem és majd elmúlik.
2020. máj. 28. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen család állítás nem kell rögtön ilyenekre gondolni de az IS EGY megoldás az összes többi közül. Viszont nem erre gondoltam.
2020. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős, kiégés jelei.
2020. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ezeket a sorokat akár én is írhattam volna :( totál padlón vagyok.

Ezek a kiégés jelei szerintem is... egyenlőre nem talàltam ra megoldast.

2020. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mesélj utolsó kérlek, hogy nálad mi a helyzet, te hogy jutottál el idáig?

vagy meséljen mindenki aki ezt érzi.

nagyon furcsa érzés.

lehet hogy a felnőtt kor ezzel jár?

2020. jún. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!